خبری از اعتراض های مالک خونه به خونه نیست/ این موضوع با فدراسیون فوتبال ارتباط دارد؟

نسیم ورزش: چرا دیگر خبری از اعتراض های مالک خونه به خونه نیست؟ آیا این موضوع با قول مدیران فدراسیون فوتبال برای واگذاری امتیاز یک تیم لیگ برتری به خونه به خونه ارتباط دارد؟

انتقاد مالک باشگاه خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، ماجراهای بازی نساجی- راه آهن و البته اعتراض مالک خونه به خونه وارد فاز جدیدی شده و اتفاق های عجیبی را رقم زده. گویا قاسم حسن زاده – مالک خونه به خونه – مدارک مستندی از اتفاق های پشت پرده بازی نساجی- راه آهن در اختیار دارد. او بعد از اعتراض های فراوان، این مدارک را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال فرستاده تا بررسی شوند. گفته می شود رای کمیته اخلاق به سود خونه به خونه است و این تیم به جای نساجی باید در لیگ برتر شرکت کند.

اما یک پرسش. چرا دیگر خبری از اعتراض های مالک خونه به خونه نیست؟ آیا این موضوع با قول مدیران فدراسیون فوتبال برای واگذاری امتیاز یک تیم لیگ برتری به خونه به خونه ارتباط دارد؟ امتیاز تیمی به نام گسترش فولاد که با توجه به مالکیت زنوزی در تراکتورسازی نمی تواند در لیگ برتر فعالیت کند. حسن زاده البته فعلا سکوت کرده اما همچنان منتظر اعلام رسمی رای کمیته اخلاق است. اگر از این راه به هدف رسید که هیچ وگرنه شاید امتیاز گسترش فولاد را بخرد و برای نخستین بار در لیگ برتر شرکت کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو