خبرگزاری فرانسه : تصمیم هیات ژوری خشم بهداد سلیمی را برانگیخت

خبرگزاری فرانسه درگزارشی از محل برگزاری مسابقات وزنه برداری المپیک ریو در دسته فوق سنگین با اشاره به قهرمانی حریف گرجستانی بهداد سلیمی نوشت : تصمیم هیات ژوری در خطا گرفتن حرکت دو ضرب وی خشم این وزنه بردار ایرانی را برانگیخت.

بهداد سلیمی

به گزارذش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،’سلیمی کرد آسیابی’ که غالبا از وی به عنوان سلیمی نامبرده می شود در حرکت یک ضرب رکورد جهان را شکست و با یک کیلو بیشتر از تالاخادزه حریف گرجستانی اش پا به میدان رقابت حرکت دو ضرب گذاشت.
اما این فوق سنگین ۲۶ ساله ایرانی که در المپیک لندن صاحب مدال طلا شد نتوانست حرکت دو ضرب خود را با موفقیت پشت سر بگذارد و این بدان معنا بود که وی نتوانست به یک نتیجه نهایی برسد.
سلیمی ضمن ابراز خشم نسبت به تصمیم هیات ژوری گفت که حرکت دوم وی سالم بود.
سلیمی فکر کرد که در بالای سر بردن وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی درست عمل کرده است ولی هیات ژوری مسابقات حکم داد که وی بیش از حد جابجا شده و وی و سرمربی اش با حرکات اشاره سر و دست به سمت داوران سکو را ترک کردند.
این دو از نو وارد صحنه شدند تا به آنها اعتراض کنند. سلیمی با حرکت انگشت بر سر اعضای هیات ژوری فریاد کشید در حالی که سرمربی وی حتی دیده شد که در حال مجادله با ‘ تاماس آجان ‘ رئیس فدراسیون بین المللی وزنه برداری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو