خبرهای خوبی برای هواداران پرسپولیس داریم

 

نسیم ورزش: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در آینده نزدیک خبرهای خوبی از احقاق حقوق باشگاه برای هواداران داریم. اقداماتی انجام شد تا بعضی نتوانند اموال و دارایی‌های پرسپولیس را نصیب خودشان کنند. موضوع ساختمان باشگاه را هم تا انتها پیگیری می‌کنیم.

 

موضوع بیرانوند به پایان رسیده است/ خبرهای خوبی برای هواداران پرسپولیس داریم

علی اکبر طاهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز تأسف و تأثر شدید از درگذشت همایون بهزادی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی ایران، افزود: پرسپولیس در شرایط بسیار خوبی خود را برای نیم فصل دوم بازی‌ها و تحقق خواسته‌های هواداران آماده می‌کند. خوشبختانه تمرینات خوبی داشتیم که اردوی اخیر هم مکمل آن شد. در جام شهدا هم حضور خواهیم داشت و ضمن آنکه حضور در رقابت‌هایی بنام شهدا برای ما افتخار است. این تورنمنت فرصت خوبی برای آماده‌سازی بیشتر تیم و بازگشت آن به شرایط مسابقه خواهد بود.

وی در ارتباط با اینکه بعضی بر این باور هستند که برای حضور بهتر در نیم فصل دوم باید بازیکنان بیشتری جذب می‌شدند، ادامه داد: جذب بازیکن بر اساس تفکرات و استراتژی سرمربی صورت می‌گیرد. ما با توجه به از دست دادن ایمان صادقی باید دروازه‌بانی را جذب می‌کردیم که به یاری خدا این کار به بهترین شکل انجام شد. شخصا فکر می‌کنم جای خوشحالی دارد که ما تیمی خوب و کامل در اختیار داریم تا نیازی به تغییرات زیاد و در نتیجه زمان برای هماهنگی نباشد. بازیکنان ما با نمایش خوبی که از خود نشان دادند، اعتمادها را جلب کردند و به گواه بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان، شایستگی پوشیدن پیراهن پرسپولیس را از خود نشان دادند. عملکرد آنها به گونه‌ای بود که حتی در روزهای عدم کسب نتایج مطلوب از پتانسیل بالای این تیم برای موفقیت سخن به میان می‌آمد. همچنین در ۱۰ هفته پایانی لیگ شاهد بودیم تیم فوتبال پرسپولیس بهترین عملکرد را نسبت به همه تیم‌ها داشت. باز این نظر کارشناسان است که اگر تیم ناچار به تغییرات زیاد نباشد شرایط بهتری دارد و پرسپولیس اکنون مجموعه‌ای است که هماهنگی خوبی دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حرف و حدیث‌هایی که در ارتباط با جذب بیرانوند پیش آمد و نحوه جذب لوبانف خاطرنشان کرد: این موضوع دیگر به پایان رسیده است و ما، هم برای باشگاه نفت و هم بیرانوند آرزوی موفقیت داریم. حالا هر مجموعه مسیر خودش را طی خواهد کرد. فقط برای اطلاع هواداران باید بگویم ما گزینه‌های داخلی و خارجی را همزمان زیر نظر داشتیم و خودمان را برای انواع سناریوهای احتمالی آماده کرده بودیم تا غافلگیر نشویم. برنامه ما این بود که در صورت امکان، نیاز خود را ابتدا از میان گزینه‌های داخلی برطرف کنیم و در این میان استراتژی باشگاه جذب دائمی به منظور حفظ منافع پرسپولیس در آینده بود. در مورد بیرانوند ابتدا بحث انتقال قرضی مطرح شد که با سیاست ما همخوانی نداشت ولی پس از آنکه آنها برای انتقال دائمی اعلام آمادگی کردند، رقم پشنهادی خودمان را گفتیم. زمان کافی هم برای پاسخگویی وجود داشت که با نظر طرف مقابل موافق نبود. ما هم گزینه خارجی خیلی خوبی در اختیار داشتیم و کار را با لوبانف نهایی کردیم. او در سه سال گذشته دروازه‌بان اصلی پاختاکور بوده است. سوابق خوبی دارد و از نظر فنی هم مورد تائید کادر فنی قرار گرفته است. همچنین وی به دروازه‌بان اصلی تیم ملی ازبکستان هم بدل شده است و فکر می‌کنم انتقال خوبی انجام شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *