نازبانو عزیزی مشاور عالی امور بانوان شورای اسلامی استان مازندران:به دنبال ریاست نیستم/خبرنگار:زهره اسماعیلی

خارج از ورزش

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:مشاور عالی امور بانوان شورای اسلامی استان مازندران گفت: طی ۲۰ سال که در عرصه کار و شورا بودم فقط دوست داشتم برای مردم کار کنم و به دنبال ریاست نبودم.
به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش،نازبانو عزیزی عضو شورای اسلامی شهرستان فریدونکنار که به تازگی به عنوان مشاور عالی امور بانوان شورای اسلامی استان مازندران انتخاب شده است،گفت: تجربه من طی این سالها این بوده است که همیشه برای مردم کار کنم و در سمت جدید به عنوان مشاور عالی امور بانوان شورای اسلامی استان مازندران هم خوشحالم که می توانم به بانوان عزیز مازندرانی خدمت کنم.
وی با گلایه از کسانی که نادانسته موجب تشویش افکارعمومی می شوند بیان کرد: بنده هیچ دخالتی و دستوری در نصب بنرهای تبریک برخی دوستان و ریاست ادارات در سطح شهر نداشتم.
عضو شورای اسلامی شهرستان فریدونکنار افزود: بنده در شرایطی به شورای شهر ورود پیدا کردم که پنج روز مانده به انتخابات شورا، پسرم را طی حادثه رانندگی از دست دادم اما حمایت مردم باعث شد بین ۸۴ کاندیدای آن زمان، نفر اول شوم.
عزیزی با بیان اینکه تا جایی که در توان دارم برای مردم تلاش می کنم، افزود: قرار است باهماهنگی، همفکری و همکاری بانوان استان، طرح ها و پیشنهادهایی را برای حمایت از بانوان داشته باشیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو