خبرنگاران ورزشی مازندران را فراموش نکنید!!!

 

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان : برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران مازندران هر ساله توسط اداره کل ورزش استان برگزار می شود و از آن را می توان بعنوان یکی از اقدامات قابل تحسین دستگاه ورزش مازندران یاد کرد.

سید مجید محمدیان

برگزاری چنین مراسمی در جهت ایجاد انگیزه در بین قهرمانان و نام آوران ورزشی که برای بالا بردن پرچم ایران در میادین بین المللی تلاش و ممارست فراوانی را متحمل می شوند بسیار موثر خواهد بود.

دستگاه ورزش مازندران باید برای ارج نهادن به جایگاه قهرمانان از تمام ظرفیت های خود بهره برد و در اینخصوص هیچ کم کاری قابل قبول نمی باشد زیرا ورزش مازندران مدیون و مرهون این دلاور مردان می باشند.

متاسفانه در برگزاری این همایش ضعف ها و انتقاداتی وجود دارد که با رفع این موانع مطمئنا از منافع ورزش مازندران دفاع جانانه ای خواهد شد.

نباید به بهانه برگزاری همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران استان بی بندباری مالی و ریخت و پاش شود و این در زمانی است که هیات های ورزشی از کمبود منافع مالی به شدت گله مند می باشند.

مدیر دستگاه ورزش خود بر مشکلات مالی و کمبود اعتبارات در ورزش مازندران واقف می باشد و این مشکلات و نارسایی ها در جامعه بزرگ و محترم ورزش ملموس می باشد باید از هزینه های هنگفتی که در سنوات گذشته انجام می گرفت اجتناب شود.

ورزش مازندران نیازمند پیگیری مشکلات حاد مالی توسط مدیر دستگاه ورزش می باشد. خبرنگاران ورزشی که در سرما و گرما پا به پای ورزشکاران و مدال آوران مازنی می باشند نباید به فراموشی سپرده شوند.

متاسفانه هیچگاه تجلیل شایسته ای از خبرنگاران ورزشی صورت نگرفته است اما همیشه به واسطه کم لطفی مسئولین ورزشی و به دلایل عدم بودجه تلاش های این عزیزان نادیده گرفته می شود.

ورزش مازندران با وجود زحمت کشان عرصه قلم به خود خواهد بالید آنجاست که قدرت قلم نمایان شده و نقش زیبای اطلاع رسانی شکوفا خواهد شد. خبرنگاران ورزشی که با تلاش و کوشش فراوان آرشیوی از افتخارات و دستاوردهای ورزش مازندران را ساخته اند و عملکرد دستگاه ورزش را به منحصه ظهور آورند.

به هر دلیلی نباید زحمات این افراد نادیده گرفته شود زیرا این الگو سازی نامناسب برای سایر مدیران ورزشی در و عاملی برای دلسردی جامعه بزرگ مطبوعات در استان خواهد  شد.

مدیر کل ورزش مازندران می تواند برای اولین بار نام خود را در عرصه حمایت از جامعه قلم در تارخ ورزش مازندران ثبت و درج نماید. اتفاقی که می تواند خستگی را از وجود خبرنگاران تخصصی ورزشی دور کند.

خبرنگاران عرصه ورزش مازندران همچنان با صلابت و پرتلاش خواهند بود و بدون چشم داشتی به کار اطلاع رسانی دستاوردهای ورزشی خود می پردازند زیرا این رسالتی است که برای عهده آنها قرار دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *