خانواده های ۴۹ شهید ورزشکار شهرستان محمودآباد تجلیل می شوند

 

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد  جلسه هماهنگی ستاد یادواره شهدای ورزشکار شهرستان که با حضور اعضای کمیته‌های مختلف یادواره شهدای ورزشکار در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد برگزار شد، از برگزاری یادواره  و تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار این شهرستان در سال‏جاری خبر داد.

854
پهلوان، با بیان اینکه شهرستان محمودآباد ۴۹ شهید ورزشکار دارد تصریح کرد: در ۱۳دی ماه از خانواده های گرانقدر شهدای ورزشکار، بهمراه اجرای برنامه های فرهنگی،ورزشی تجلیل خواهد شد.

این مسئول با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به برکت جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های شهدا از ثبات و امنیت مطلوبی برخوردار است، اظهار کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا باعث ایجاد تلنگر در نسل جوان می‌شود که برای این برنامه شهرستانی تلاش‌های چند ماهه انجام شد.

وی به ناامنی‌های به وجود آمده در منطقه خاورمیانه در چند ساله اخیر اشاره کرد و گفت: به برکت جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های شهدا ایران اسلامی در منطقه از ثبات و امنیت بسیار خوبی برخوردار است و برگزاری چنین یادواره‌هایی در واقع معرفی شخصیت و ابعاد زندگی شهدا را دنبال می‌کند‌.

این مسئول ادامه داد: شهدا هیچ نیازی به ما ندارند و این ما هستیم که باید با برگزاری یادواره‌هایی این‌چنینی شخصیت بزرگ شهدا را به جامعه و به خصوص جوانان کشور معرفی کنیم‌

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو