خانواده های نکا به پیاده روی می روند

 

نسیم ورزش: فرماندار شهرستان نکا از برگزاری پیاده روی بزرگ خانوادگی نکا در چهارم اردیبهشت ماه، همزمان با هفته سلامت خبر داد و افزود: امیدواریم برگزاری این همایش،  آغازی برای توجه به ورزش همگانی  نکاشود.همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در رامسر برگزار می شود

رحیم قاسمی طوسی با بیان اینکه  توجه به ورزش، توجه به سلامت و سالم نگه داشتن جامعه است اظهار داشت:  این مهم باید به عنوان اولویت کاری مسئولان در رشته های مختلف ورزشی مورد توجه باشد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نکا از جمله شهرستان های قهرمان پرور استان مازندران در رشته های مختلف ورزشی است یادآور شد: در کنار توجه به ورزش قهرمانی باید ورزش همگانی بعنوان مادر ورزش ها مورد تاکید باشد تا موجب پویایی در جامعه شود.

فرماندار نکا ادامه داد : مدال آوری های جوانان، نوجوانان و ورزشکاران نکایی در مسابقات استانی، ملی، جهانی، المپیک و پارالمپیک بیانگر اهتمام آنان به ورزش است که امیدواریم زیرساختهای ورزشی در رشته های مختلف با تلاش مسئولان فراهم شود.

قاسمی طوسی گفت: توجه به ورزش از زیربنا و کودکی و نونهالی باید مورد توجه قرار گیرد و نگاه زیربنایی به ورزش داشته باشیم تا نونهالان و نوجوانان ورزشکار، بعنوان امیدهای آینده در ورزش های قهرمانی شناسایی، مورد توجه و حمایت قرار گرفته و بخوبی استعدادهای آنها شکوفا شود.
گفتنی است شهرستان نکا در شرق مازندران واقع شده است که حدود ۷ هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته های مختلف ورزشی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *