خانه ژیمناستیک قائم شهر پلمپ شد!!

نسیم ورزش: تنها دو روز پس از سخنان رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر در شورای ورزش این شهرستان و گلایه بابت تهدیدات شهرداری قائم شهر، سالن ژیمناستیک این شهرستان  پلمپ شد.

خانه ژیمناستیک قائمشهر

 ۸ سالن دولتی این شهر بابت عوارض و مسائل کاربری به شهرداری بدهکار بوده و همین عامل سبب شد شهردار قائم شهر طی ماه های اخیر بارها اداره ورزش و جوانان این شهرستان را به پلمپ سالن های یادشده تهدید کند.
 به دنبال این تهدیدات  رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر، در جلسه شورای ورزش این شهرستان با گلایه از شهردار قائم شهر، از این مقام خواست با درنظر گرفتن شرایط به این اداره تخفیف بدهد اما در کمال تعجب حوالی ظهر دوشنبه ماموران شهرداری قائم شهر با حضور در سالن شهدای گمنام این شهر که خانه ژیمناستیک قائم شهر محسوب می شود، طی اتفاقی بی سابقه این محل را پلمپ کرده و مانع تمرین ده ها نوجوان علاقمند به این ورزش شدند.

گفتنی است در شرایطی این محل پر رفت و آمد ورزشی پلمپ شده است که چند عضو ورزشی در شورای اسلامی قائم شهر حضور دارند و در هنگام تبلیغات انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر همواره از حمایت خود از ورزش و ورزشکاران قائم شهر سخن می گفتند !!!

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو