خانه جوان در آمل راه اندازی می شود

نسیم ورزش : خانه جوان در آمل راه اندازی می شود / ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست قدرت الله ناییج نژاد معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل و دستگاههای عضو ستاد پیش از ظهر روز دوشنبه ۹ مهرماه برگزار شد.

 

خانه جوان در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ قدرت الله ناییج نژاد معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل در ابتدای جلسه از تلاش ها وپیگیری های رییس اداره ورزش و جوانان آمل تقدیر و گفت: برنامه ها و فعالیت های خوبی را در حوزه جوانان شاهدیم و انشاالله با کمک تمامی دستگاهها برنامه ها اجرایی و مفید فایده برای جوانان قرار گیرد.

جانشین ستاد ساماندهی امور جوانان آمل از راه اندازی خانه جوان شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و افزود: خانه جوان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مستقر و محلی برای حضور جوانان و سازمان های مردم نهاد در حوزه جوان خواهد شد.

وی به لزوم توجه جدی تمامی دستگاهها و نهادهای شهرستان در بحث کاهش دغدغه جوانان اشاره و تاکید کرد: کمیته های مختلف فرعی ذیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تشکیل شود.

اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان آمل نیز در این جلسه عنوان کرد: خوشبختانه جلسات ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان بصورت ماهانه تشکیل گردید و پس از برگزاری چندین جلسه هماهنگی لازم و مناسبی بین دستگاهها در این زمینه به وجود آمد که جا دارد به نوبه خودم از مهندس رسولی فرماندار ویژه شهرستان بعنوان رییس ستاد ساماندهی و دستگاههای عضو ستاد تقدیر نمایم.

دبیر ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان آمل در ادامه به قرائت مصوبات جلسه قبلی و پیگیری ها و فعالیت های انجام شده پرداخت و خواستار تشکیل دومین جلسه شورای اداری جوانان با حضور جوان ترین کارمند و مشاورین جوان دستگاهها شد.

متولی ورزش و جوانان شهرستان آمل سپس اظهار داشت: برخی از دستگاهها تاکنون نسبت به معرفی مشاور و نخبگان جوان خود اقدامی ننموده که لازم هست حداکثر تا جلسه بعدی شورای اداری جوانان همکاری و همراهی بعمل آورند.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل در ادامه از تشکیل ۶ کمیته فرعی ستاد ساماندهی خبرداد و افزود: بزودی کمیته های فرعی به محوریت اداره ورزش و جوانان سازماندهی و تشکیل خواهد شد.

درپایان و برابر دستورکار جلسه صادق چمن آرا کارشناس علوم اجتماعی و جامعه شناسی به ایراد سخنرانی در مبحث تقویت هویت ملی و دینی جوانان پرداخت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو