این خانم برای سوشا مکانی قرار است چه تصمیمی بگیرد؟!!!

نسیم ورزش: این خانم برای سوشا مکانی قرار است چه تصمیمی بگیرد؟ این سوالی است که بسیاری از علاقه مندان به این بازیکن منتظر هستند که چه تیمی را انتخاب میکنند.

سوشا مکانی

بعد از دو سال ضعیف و پرحاشیه در پرسپولیس، غیر قابل پیش بینی‌ترین سرنوشت برای سوشا مکانی، حضور در فوتبال نروژ و بازی در ترکیب اصلی تیم ملی بود.

 

مکانی در نروژ کمتر از دوران حضورش در پرسپولیس اشتباه نمی‌کرد اما حضور ثابتش در یک تیم اروپایی باعث شد کارلوس کی‌روش در زمان مصدومیت علیرضا بیرانوند، او را به علیرضا حقیقی، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری ترجیح بدهد و در ترکیب اصلی تیم ملی بگذارد.

 

میوندالن فصل پیش در رده ششم لیگ دسته دوم نروژ قرار گرفت و به پلی آف حضور در لیگ حرفه‌ای رسید. باخت دو یک به ژرو، رویای صعود آن‌ها را به باد داد.

 

حالا سوشا مکانی که دوست ندارد دوباره در لیگ دسته دوم نروژ به میدان برود، از مدیربرنامه‌هایش خواسته برای او تیمی در لیگ حرفه‌ای نروژ یا کشورهای نزدیک پیدا کند.

 

سمیرا سمیعی، مدیربرنامه‌های رسمی سوشا مکانی که او را به نروژ برد، مدیربرنامه بازیکنان شناخته شده فوتبال دنیا هم هست. مثل برونو فرناندز، پائولو ویکتور، دیوید ناجنت و آلیسون که در فوتبال ایتالیا، انگلیس و برزیل باز می‌کنند. آدریانوی برزیلی، مطرح‌ترین بازیکنی بود که سمیعی نقش مدیربرنامه‌های او را داشت.

 

گزینه دیگر سوشا با پایان محرومیتش، بازگشت به لیگ برتر است. احتمالی که با توجه به شرایط فوتبال نروژ و پیدا کردن جایگاه مناسب در تیم ملی، بعید به نظر می‌رسد مدنظر سوشا باشد. به خصوص که مدیربرنامه‌هایش، یک بار با بردن او به فوتبال نروژ معجزه کرده و می‌تواند با فرستادنش به سطح اول فوتبال این کشور، معجزه‌اش را به سرانجام برساند.

حالا باید دید سوشا مکانی با مدیریت سمیرا سمیعی مدیر برنامه هایش چه تصمیمی خواهد گرفت و به ایران می آید یا فوتبال خارج از کشور را که سبب جلب توجهات می شود خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو