حمید استیلی هدایت ملوانان انزلی را به عهده گرفت

 

نسیم ورزش: پس از فراز و نشیب های بسیار سرانجام سکانداری تیم فوتبال ملوان به حمید استیلی رسید.

حمید استیلی
رییس هیات مدیره باشگاه ملوان  گفت : هیات مدیره بعد از نشست طولانی سرانجام با حمید استیلی به عنوان سرمربی ملوان به توافق رسید.
احمد دنیامالی اظهار کرد: استیلی فردا برای تمرینات در انزلی حضور پیدا می کند و در دیدار روز پنجشنبه تیم را همراهی خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم وی با توانایی و تجربه ای که دارد ملوان را به جایگاه خوب و در شان این تیم برساند.
قرارداد استیلی که در تهران بسته شد، یک ساله است و وی در لیگ پانزدهم هدایت ملوان را برعهده خواهد گرفت و جواد زرینچه در کنار او به عنوان مربی حضور خواهد داشت.
وی به عنوان سرمربی ملوان در بازی روز پنج شنبه مقابل استقلال اهواز روی نیمکت خواهد نشست.
امیر قلعه نویی در دو هفته گذشته لیگ برتر فوتبال هدایت تیم ملوان را برعهده داشت اما در دو مسابقه گذشته این تیم از روی سکوها به هدایت تیم خود پرداخت.
قلعه نویی ثبت قرارداد با ملوان را منوط به فراهم کردن برخی شرایط مورد نظر خود دانست و در نهایت به دلیل فراهم نشدن این شرایط به همکاری خود با این باشگاه پایان داد.
همچنین پس از آنکه حمید استیلی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندرانزلی انتخاب شد، جواد زرینچه بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و استقلال که سابقه حضور در کادر فنی آبی پوشان را نیز دارد، به عنوان دستیار وی انتخاب شد.
قرار است استیلی و زرینچه فردا در تمرین تیم فوتبال ملوان حضور داشته باشند و در دیدار هفته سوم این تیم برابر استقلال اهواز روی نیمکت انزلیچی‌ها بنشینند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو