حمید درخشان از سرمربیگری تیم فوتبال خونه به خونه مازندران استعفا کرد

نسیم ورزش:  مسئول اطلاع رسانی باشگاه فوتبال خونه به خونه مازندران از استعفای حمید درخشان از سرمربیگری این تیم درسه بازی باقیمانده رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور خبر داد.

حمید درخشان که چهارم فروردین ماه امسال هدایت تیم خونه به خونه مازندران را پذیرفته بود، جانشین اکبرمیثاقیان شد که این تیم را تا پایان هفته بیست ونهم وقرار دادن این تیم در رده دوم جدول رده بندی تحویل داد.
تیم خونه به خونه مازندران در پنج مسابقه ای که حمیددرخشان سرمربی این تیم بود، با کسب چهار مساوی و یک شکست و با جمع کردن ۵۵ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و با این روند شانس کمتری برای صعود به لیگ برتردر مقایسه با سایر تیم های بالا جدولی دارد.
محمدنعمتی افزود: درخشان روزسه شنبه درنشست با حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه ، به طور رسمی استعفای خود را اعلام کرد و مورد پذیرش مالک باشگاه نیز قرار گرفت.
وی درخصوص دلایل استعفای درخشان نیز اشاره کرد وافزود: درخشان زحمت های خود را برای باشگاه انجام داد، اما اعتقاد داشت، که با توجه به کیفیت وافت فاحش بازی بازیکنان این تیم ، ادامه همکاری با خونه به خونه دیگر برای او امکان ندارد.
به گفته نعمتی، ‘ حسین رحمانی’ سرمربی تیم امید باشگاه خونه به خونه که چندی پیش تیم او در رقابتهای لیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشور قهرمان ولیگ برتری شده بود، هدایت این تیم را برعهده گرفت.
هرچند رحمانی در تنها بازی که پس از اخراج اکبرمیثاقیان از تیم خونه به خونه هدایت آن را برعهده داشت، درهفته سی ام رقابتهای در دیداری بیرون از خانه برابر تیم فولاد یزد تیم انتهای جدول لیگ تن به شکست یک برصفر داده بود.
از باشگاه خونه به خونه خبر دیگر اینکه مالکان متمول تیم فوتبال خونه به خونه بابل پس ازکسب نتایج ضعیف تیمشان درشش هفته پیاپی ،کادر فنی و بازیکنان این تیم را جریمه کردند.
تساوی یک – یک این تیم درهفته سی پنجم ( روز گذشته )درشهرهمدان با تیم پاس این شهروسقوط دو پله ای خونه به خونه از جدول رقابت ها باعث شد تا مالکان این تیم مازنی بازیکنان و کادرفنی تیم را به کسر ۱۵ درصد از قرارداد فصل جریمه کنند.
در رقابت های لیگ دسته یک ۲۰ تیم حضور دارند و سه تیم به طور مستقیم به رقابت های لیگ برتر صعود می کنند که هم اکنون پیکان تهران با ۶۳ امتیاز، ماشین سازی تبریز با ۵۹ و فجر سپاسی شیراز با ۵۷ امتیاز سه تیمی هستند که شانس صعودشان بیشتر از تیم های صنعت نفت آبادان ۵۵ ، مس رفسنجان ، خونه به خونه ۵۵ امتیاز و مس کرمان ۵۴ امتیازی است.
تیم های نساجی و خونه به خونه دو نماینده مازندران در رقابت های فوتبال دسته اول کشور هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *