حمایت مسئولان عالی رتبه استان و شهرستان بابلسر از برگزاری تورجهانی

نسیم ورزش : حمایت مسئولان عالی رتبه استان و شهرستان بابلسر از برگزاری تورجهانی / رئیس هیات والیبال مازندران گفت: تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی در از ۱۶ مهرماه به مدت ۴ روز در بابلسر آغاز می شود که برگزاری این تور در این شهرستان با چالش های عجیب و شگفت آوری رو به رو شد‌.

تورجهانی در کمال آرامش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ میلاد تقوی تصریح کرد: استانداری و اداره کل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری این دوره از رقابت ها حمایت خود را اعلام کردند که از اسلامی استاندار مازندران و حاج حبیب حسین زادگان مدیرکل ساعی ورزش مازندران جای تقدیر دارد‌.

وی با اعلام اینکه فرمانداری و اداره وررش بابلسر حمایت قاطع خود را از برگزاری تور جهانی اعلام کردند،ادامه داد: جای تشکر دارد از زحمات شبانه روزی مهندس اسد فرماندار و یاسر ابراهیم زاده رئیس اداره ورزش بابلسر ،برخی ها به دنبال سنگرهای انتخاباتی در شهر بابلسر هستند و قصد دارند چهره ها را در برابر مردم قرار دهند تا محبوبیت کسب کنند.

میلاد تقوی خاطرنشان کرد: در آستانه برگزاری تورجهانی تک ستاره هستیم نباید اجازه دهیم تا در امر میزبانی دچار مشکل شویم چراکه باید شان کشور عزیزمان ،استان و خصوصا بابلسر به خوبی در این رقابت ها حفظ شود اما بزودی به مردم بابلسر و اهالی ورزش مازندران معرفی می کنیم آن تعداد انگشت شماری که برای عدم برگزاری تورجهانی به در و دیوار میزدند و در حد توان خود سنگ اندازی هایی داشتند.

 

رئیس هیات والیبال مازندران افزود: امروز فرصت را مغتنم نمیبینم که برخی مسائل را برای اذهان عمومی باز کنم،بزودی با برگزاری نشست خبری با حضور رسانه های گروهی استان مسائلی را عنوان می کنم تا مردم در جریان انتخاب های خود باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو