حمایت قرمزهای تبریز از آبی‌ها/ آذربایجان تیملری، فرق ائلمز رحلری!

 

نسیم ورزش: باشگاه تراکتورسازی با انتشار پیامی حمایت خود را از تیم دوم تبریز ابراز کرد.تراکتورسازی

در سایت باشگاه تراکتور آمده است: فردا جمعه تیم شایسته گسترش فولاد در تبریز به مصاف تیم صبای قم می رود، دیداری که می تواند گسترش فولاد را برای بقا در لیگ برتر امیدوارتر کند. گسترش فولاد در این بازی میزبان است و با استفاده از امتیاز میزبانی می تواند به راحتی از صد حریف خود عبور کند.

هواداران فهیم تیم تراکتورسازی همیشه ثابت کرده اند که در حمایت از تیم همشهری خود هیچگاه کم نگذاشته اند و با جان و دل از دومین تیم تبریز در لیگ برتر حمایت کرده اند.

باشگاه تراکتورسازی از همه هواداران خود می خواهد فردا با حضور یکدل در استادیوم بنیان دیزل باشگاه گسترش فولاد از این تیم حمایت کنند تا تیم محبوب استان با پیروزی در این بازی سهمیه لیگ برتری خود را حفظ کند چراکه وجود سرخابی های تبریز در لیگ برتر کمک شایانی به رشد و شکوفایی استعداد های فوتبال منطقه می نماید.

فردا سکوهای بنیان دیزل سرخابی خواهد بود، شاید رنگ پرچم ها یکی نیست ولی دل ها همیشه یکی و دل تک تک هواداران برای افتخار آذربایجان می تپد. تراکتورسازی و گسترش فولاد فرهنگ جدیدی را در تبریز شکل داده اند، فرهنگی که متفاوت ترین دربی جهان را در تبریز پدید آورده است.

فردا تبریز فقط یک شعار را زمزمه خواهد کرد/ آذربایجان تیملری، فرق ائلمز رحلری (فرقی نمی‌کند تیم‌های آذربایجان چه رنگی بپوشند)

دیدار گسترش فولاد تبریز و صبای قم از ساعت ۱۸ فردا آغاز می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *