حمایت همه جانبه دستگاه قضا از سنت حسنه وقف و برخورد با موقوفه خواران

نسیم ورزش : حمایت همه جانبه دستگاه قضا از سنت حسنه وقف و برخورد با موقوفه خواران/رئیس کل دادگستری مازندران: همه ما موظیم با همه توان از این سنت حسنه وقف حمایت کرده و موقوفه خواری را ریشه کن کنیم.

حمایت همه جانبه دستگاه قضا

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ،حجت الاسلام  ابراهیم حیدری جناسمی ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه  استان صبح امروز، با حجت الاسلام محمدصادق اکبری، رئیس کل جدید دادگستری مازندران دیدار کرد.

حجت الاسلام اکبری ، رئیس کل دادگستری مازندران در این دیدار خاطر نشان کرد: سنت حسنه ای است که از این سنت حسنه باید نگهداری کنیم  چرا که این سنت حسنه سنت نیکوی واقفین خیراندیش است.

وی با اشاره به اینکه باید شکوه و عظمت وقف روز بروز افزوده شود تصریح کرد: همه ما نسبت به موقوفات امین هستیم و امین هم شانش امانتداری است.

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: وظیفه شرعی و قانونی ما اینست که با همه توان از این سنت حسنه وقف حمایت نموده و با متعرضین به موقوفات برخورد شود و پدیده موقوفه خواری از بین برود.

حجت الاسلام اکبری در این دیدار برای رسیدگی مطلوب و به موقع پرونده های حقوقی اوقاف که در راستای حفظ بیت المال و امورات عام المنفعه عمل می کند قول مساعد داد.

قابل ذکر است حجت الاسلام حیدری گزارشی از خدمات اوقاف در حوزه اجرای نیات واقفین, وضعیت حقوقی و ثبتی پرونده های وقفی و … در این دیدار عنوان نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو