حمایت بخش خصوصی از فوتبال مازندران ضروری است

نسیم ورزش: رییس هیات فوتبال استان مازندران گفت : ورزش مازندران و بویژه فوتبال از مشکلات زیادی رنج می برد که یکی از راه های برون رفت از این مشکلات حمایت بخش خصوصی از ورزش استان است .

غلامرضا بهروان در همایش بررسی مشکلات و موانع ورزش فوتبال منطقه ۳ مازندران که در تالار همایش های مجتمع فرهنگی رشد شهرستان تنکابن برگزار شد ، افزود : متاسفانه هیات های فوتبال در استان به دلیل نبود منابع مالی پایدار به هیات های خودگردان تبدیل شده اند و این در حالی است که مازندران رتبه نخست در ورزش کشور دارا است .

وی اظهار داشت : استعداد های فوتبال در این منطقه بسیار زیاد است که باید نسبت به کشف و پرورش این استعداد ها تلاش نمود و با برنامه ریزی درست آنها را برای تقویت تیم های ملی در سطوح مختلف تربیت کرد .
رئیس هیات فوتبال مازندران با بیان اینکه باید بستر لازم را برای بروز استعداد های این رشته ورزشی فراهم نمود ، خاطر نشان کرد : شرایط بد اقتصادی در کشور و فقدان بنگاه های اقتصادی قوی در استان دو چالش جدی ورزش در مازندران است اما با این وجود پیشکسوتان ، مربیان و هیات های ورزشی با کمترین توقع به تلاش خود ادامه می دهند تا اعتماد مردم از ورزش استان سلب نشود.
بهروان تصریح کرد : برگزاری جلساتی که در آن به صورت تخصصی به مسایل و مشکلات هیات ها و تیم های ورزشی پرداخته شود بی شک می تواند تاثیر زیادی روی هموار کردن مسیر موفقیت ورزشکاران بگذارد.
در ادامه این همایش تعدادی از مسئولان هیات های فوتبال منطقه ۳ مازندران به بیان مشکلات این ورزش پرداخته و راهکارهایی را در این زمینه مطرح نمودند.
شهرستان ۱۵۰ هزار نفری درغرب مازندران واقع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو