حق قاسمى تضییع نگردد+تصویر نامه

 

نسیم ورزش : نمایندگان مردم مازندران و برخى نمایندگان استان هاى شمالى گیلان و گلستان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای مشترک خطاب به دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان مازندران خواهان صیانت از انتخاب کمیل قاسمی در المپیک ۲۰۱۶ ریو شده اند.

متن این نامه که به امضای نمایندگان مردم شریف شمال ایران در مجلس شورای اسلامی رسیده بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر گودرزی

وزیر محترم ورزش و جوانان

سلام علیکم

باستحضار می‌رساند به دنبال برگزاری مسابقات انتخابی وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد جهت انتخاب بهترین نفر برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو، علیرغم انتخاب قانونمند آقای کمیل قاسمی که بر اساس مفاد مندرج در فرآیند انتخاب تیم های ملی با وجود کسب سهمیه المپیک در تمامی میادین موردنظر کادر فنی تیم ملی شرکت کرده است و در نهایت با پیروزی در مسابقه انتخابی رو در رو با رقیب مستقیم خود آقای پرویز هادی، به عضویت تیم ملی در المپیک برزیل در آمده است.

تفسیر از فرآیند انتخابی تیم ملی نشان می دهد که شورای فنی تیم های ملی کشتی نظر نهایی را در خصوص فرد برتر صادر می کند که کمیل قاسمی طبق اراده و خواست اعضای محترم شورای فنی که همگی از چهره های برجسته و افتخار آفرین کشتی ایران می باشند در مسابقه انتخابی شرکت و دوبنده تیم ملی را به دست آورد.

با توجه به هجمه هایی که علیه تصمیم صحیح و مبرهن شورای فنی و خط مشی ترسیم شده انتخابی تیم ملی صورت گرفته این نگرانی را در میان آحاد مردم شمال کشور ایجاد کرده که حق مسلم و آشکار کمیل قاسمی که مسیر مستقیم حضور درالمپیک ۲۰۱۶ ریو را پیموده است و همچنین از سلامت اخلاق و صفات نیکوی پهلوانی بهره مند می گردد تضییع گردد.

از وزیر محترم خواهانیم در برابر انتقادات بی پایه و اساس و درخواست غیر منطقی صورت گرفته ایستادگی و همچنین با تدبیر علمی و کارشناسی خویش این موضوع را مدیریت نموده و از حق مسلم پهلوان کشتی و دارنده مدال برنز المپیک صیانت نماید چرا که عدم انتخاب ایشان می تواند آثار اجتماعی بسیار نامطلوبی را در سطح شمال و کشور داشته باشد.

دگر بار از حسن مدیریت حضرتعالی و مجموعه تحت امر و فدراسیون محترم کشتی کمال تشکر و قدردانی را داریم و آرزومندیم در آوردگاه المپیک ریو ۲۰۱۶ شاهد حضور پر تلالو دلاوران ورزش کشورمان باشیم.

کمیل قاسمى

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *