حقیقی: رفتنم از پرسپولیس اشتباه بود

 
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال پرسپولیس اظهار کرد ترک کردن پرسپولیس یکی از اشتباه‌های بزرگ او بوده است.
علیرضا حقیقی
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رضا حقیقی در مورد شرایط کنونی خود اظهار کرد: هر انسانی در زندگی‌اش اشتباهی می‌کند. من هم از این قاعده مستثنی نبودم اما برخوردی که با من شد واقعا انسانی نبود. هرچه خواستند علیه من نوشتند. روزی گفتند فلان کار را می‌کنیم و روزی دیگر گفتند زندگی خانوادگی‌اش از هم‌پاشیده ‌است. در حالی‌که واقعیت نداشت و خانواده‌ام بیشتر از این حرف‌ها آزار می‎‌دیدند.

حقیقی افزود: تصمیم گرفتم به خاطر خانواده‌ام که شده، دوباره شروع کنم. مدتی است که تمریناتم را دوباره آغاز کردم و در حال مذاکره با تیم‌هایی همچون پدیده هستم. بازیکن آزادم و می‌توانم در هر بازه‌ای به تیم جدیدم بپیوندم. بزرگ‌ترین اشتباهم جدایی از پرسپولیس بود. بعد از جام جهانی از هرتابرلین و دیناموکیف پیشنهاد داشتم اما رد کردم و دلیل رد پیشنهاد هرتا، خواسته مربی این تیم مبنی بر بازی در پست دفاع آخر بود.

حقیقی خاطرنشان کرد: پس از جدایی از پرسپولیس که اشتباهی تلخ بود و اتفاقاتی که در باشگاه پدیده رخ داد، خواستم که با صبا دوباره شروع کنم اما مدیربرنامه‌ای مدعی شد که از تیمی چینی پیشنهادی یک میلیون دلاری دارم. با دایی صحبت کردم و به توافق رسیدیم تا از صبا جدا شوم و تنها مبلغی برای رضایت‌نامه بپردازم. پس از آن بود که مشخص شد تیم چینی اصلا و ابدا پیشنهادی در این حد و اندازه نداده و اساسا از روی چند ویدئوکلیپ به دنبال جذب بازیکن در پست من است.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در خصوص پیوستن و جدایی از تیم تایلندی نیز افزود: پس از آن به تیم تایلندی پیوستم. در دیدار دوستانه با تیم اف‌سی توکیو، حتی دو گل هم زدم اما متاسفانه مصدوم شدم و از این تیم هم جدا شدم. پس از آن بود که سیل تهمت‌ها و حواشی مطرح‌ شدند تا من و خانواده‌ام اذیت شویم. به هر حال امیدوارم که در آینده نزدیک دوباره بتوانم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم و برای این موضوع  تمام تلاشم را به کار می‌گیرم.

حقیقی: رفتنم از پرسپولیس حقیقی: رفتنم از پرسپولیس حقیقی: رفتنم از پرسپولیس حقیقی: رفتنم از پرسپولیس حقیقی: رفتنم از پرسپولیس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *