حقوق معوق ناجیان غریق مازندران هفته آینده پرداخت می‎شود

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: حقوق معوقه شهریورماه ناجیان غریق مازندران تأمین اعتبار شده و طی هفته آینده پرداخت می‎شود.

خبرگزاری فارس: حقوق معوق ناجیان غریق مازندران هفته آینده پرداخت می‎شود

حبیب حسین‌زادگان  در جلسه ستاد ساماندهی سواحل مازندران در استانداری با اشاره به اینکه جلسات متعدی در ارتباط با ساماندهی سواحل در استان برگزار شد، اظهار کرد: مازندران با امکانات استانی خدمات ملی ارائه می‎دهد و مسئولان استانی با هم‌گرایی و هم‌دلی بیشتر امور را پیش می‌برند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اضافه کرد: سال گذشته در استان مازندران تلاش شد که میزان خسارت و غرقی‌ها کاهش یابد.

وی با اعلام اینکه در حد لازم امکانات برای ناجیان غریق استان مازندران تهیه شده است، افزود: تأمین حقوق ناجیان غریق یکی از دغدغه‌ها در استان است که با برنامه‌ریزی انجام شده حقوق معوقه شهریورماه ناجیان غریق در سال گذشته در روزهای آینده پرداخت می‌شود.

حسین‌زادگان در ادامه به فعالیت هزار ناجی غریق در سطح سواحل استان اشاره کرد و یادآور شد: این ناجیان در سطح ۳۳۸ کیلومتر سواحل استان مازندران مستقر می‎شوند.

وی با بیان اینکه امکانات ناجیان غریق در حد نیاز استان نیست، گفت: باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود تا جت‌اسکی‌های خریداری شده توسط فرمانداری‌ها در اختیار هیئت نجات غریق استان برای خدمات‌دهی مطلوب قرار گیرد.

حسین‌زادگان اضافه کرد: یکی از مشکلات در طرح‌های دریا بحث شهرک‌های خصوصی بوده که در خارج از طرح‌های دریا قرار دارند و باید مسئولان شهرک‌ها تأمین امنیت شهرک‌نشینان را برعهده بگیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خاطرنشان کرد: در ارتباط با تأمین تجهیزات نیز انتظار این است که ناجیان غریق به جت‌اسکی مجهز شوند.

وی با اعلام اینکه در برخی شهرستان‌ها شاهد استقبال گردشگران و مردم عادی هستیم، افزود: انتظار این است امکانات در شهرهای مسافرخیز افزایش یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *