حفظ صدرنشینی تیم کاله مازندران در لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور

 

نسیم ورزش: تیم بسکتبال کاله مازندران با کسب پیروزی خانگی در دیداری معوقه از هفته سوم دوربرگشت مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور، صدرنشینی خود را جدول رده بندی گروه شمال این مسابقات حفظ کرد.

بسکتبال

تیم کاله مازندران در این دیدار  درسالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم آرارات تهران بود، با نتیجه۸۵ بر۵۱ میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
نیمه نخست این مسابقه با نتیجه ۴۳ بر ۱۸ به سود تیم کاله به پایان رسیده بود.
شاگردان ‘سیدصابر موسوی’ درتیم کاله مازندران دراین بازی در هر چهار کوارتر مسابقه برتری عددی نسبت به حریف تهرانی خود داشتند وبا درخشش بازیکنان جوان خود ودفاع حساب شده زیر سبد و شوت های موفق سه امتیازی درنهایت با اختلاف ۳۴ گل پیروز میدان شدند.
تیم کاله مازندران با کسب دهمین پیروزی ویک شکست خارج از خانه در ۱۱مسابقه خود در رقابتهای این فصل درمجموع با ۲۱ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به دوتیم ۱۹ امتیازی شمیدرتهران وپارسا مشهد، صدرنشین جدید این رقابتها شد.
مسابقات امسال لیگ دسته یک بسکتبال مردان باشگاه های کشور با حضور ۱۷ تیم در دو گروه ۸ و ۹ تیمی شمال و جنوب برگزار می شود.
درگروه شمال این رقابتها تیم های آرارات تهران ، پارسا مشهد ،هیات بسکتبال کردستان، مهرام تهران ،هفت الماس قزوین ،تیم ملی جوانان ، کاله مازندران ، هیات بسکتبال قم و شیمیدر تهران حضور دارند.
در گروه جنوب، تیم های نفت امیدیه ،شهرداری کاشان ،شهرداری دزفول ،پتروشیمی بندر امام ،پدافند رعد اصفهان ،شاهین اهواز ،صنعت مس کرمان ،آدمیس میناب با هم رقابت می کنند.
بنابر اعلام رسمی کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال در پایان مرحله نخستین این بازیها که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود، ۸ تیم برترهرگروه به صورت ضربدری با هم دیدار کرده و در نهایت ۸ تیم برتر به دور بعدی راه می یابند.
در ادامه ۸ تیم برتر به صورت حذفی به مصاف هم رفته و سپس بازیهای نیمه نهایی به صورت ۲از ۳ و نهایی هم به صورت ۳ از ۵ خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *