حضور ۷ کشتی‌گیر نوجوان مازندرانی به اردوی تیم ملی

نسیم ورزش: نایب رئیس هیئت کشتی مازندران از حضور ۷ کشتی‌گیر آزادکار نوجوان مازندرانی به اردوی تیم ملی خبر داد.خبرگزاری فارس: حضور 7 کشتی‌گیر نوجوان مازندرانی به اردوی تیم ملی

سلمان قادری  با اشاره به حضور ۲۰ کشتی‌گیر در اردوی تیم ملی، گفت: از این تعداد کشتی‌گیر در این اردو هفت ملی‌پوش از مازندران هستند.

وی با بیان اینکه این اردو زیرنظر سیدمراد محمدی سرمربی مازندرانی تیم ملی نوجوانان انجام می‌‎شود، تصریح کرد: این اردو در روزهای ششم تا شانزدهم فروردین در خانه کشتی شماره دو برگزار می‌شود.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران با اشاره به حضور کشتی‌گیران نوجوان در ۱۰ وزن، بیان داشت: در وزن ۴۶ کیلوگرم مهدی عشقی و امیرحسین خدابخشی، در ۵۰ کیلوگرم امیر پرسته، در ۵۴ کیلوگرم رضا علیجان زاده ، در ۶۳ کیلوگرم، امیرحسین کاووسی، در ۸۵ کیلوگرم بابک صفری و در ۱۰۰ کیلوگرم نیز عرفان جعفری به عنوان هفت کشتی‌گیر نوجوان مازندرانی در این اردو هستند.

قادری در پایان از حضور عباس مرادی گنجی یکی از مربیان مازندرانی در کادر فنی تیم ملی خبر داد و گفت: این اردو به منظور آمادگی بیشتر کشتی‌گیران برای حضور در مسابقات آسیایی برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *