حضور ۶۰ فوتبالیست مازندرانی در تست باشگاه پیکان تهران

 

 

نسیم ورزش: با همکاری باشگاه فوتبال هیرکانی چالوس، ۶۰ فوتبالیست مازندرانی در تست باشگاه پیکان تهران حضور یافتند.   145

 با همکاری باشگاه فوتبال هیرکانی چالوس ۶۰ فوتبالیست مازندرانی در تست باشگاه پیکان تهران حضور یافتند.

سرمربی تیم فوتبال هیرکانی چالوس در پایان تست‌گیری از فوتبالیست‌های مازندرانی که در زمین ورزشی آهنگرکلای چالوس برگزار شد، اظهار کرد: این تست فوتبالی با همکاری باشگاه هیرکانی چالوس، پیکان تهران و هیئت فوتبال شهرستان چالوس به مدت سه روز در این منطقه برگزار می‌شود که روز نخست آن، امشب به پایان رسید.

بهمن رضوانی افزود: در روز نخست تست باشگاه فوتبال پیکان تهران از فوتبالیست‌های مازندرانی در رده امید، ۶۰ فوتبالیست از شهرهای مختلف مازندران شرکت کردند.

وی بیان کرد: هدف از انجام این تست فوتبالی، شناسایی استعدادهای ناب فوتبال مازندران و فرصتی ارزشمند برای حضور فوتبالیست‌های مازندرانی در سطح بالاتر فوتبال کشور است که توانایی‌های فنی و بسیار بالای جوانان فوتبالیست در روز نخست تست‌گیری، سبب تحسین کادر فنی امید باشگاه فوتبال پیکان تهران قرار گرفت.

رضوانی خاطرنشان کرد: استعدادهای فوتبالی در مازندران آن‌قدر زیاد است که نیاز به یک چشم‌انداز بلند برای فوتبال مازندران داریم و این چشم‌انداز زمانی محقق می‌شود که مسئولان استان و تمامی دلسوزان فوتبال همت و تلاشی مثال‌زدنی از خود نشان دهند و مطمئن باشیم که مازندران می‌تواند قطب فوتبال کشور شود.

وی به برنامه‌های باشگاه فوتبال هیرکانی چالوس اشاره کرد و بیان داشت: تمام تلاش خود را برای اخذ مجوز حضور در لیگ برتر فوتبال استان می‌کنیم و در این باره اقدامات خوبی نیز از سوی مجموعه باشگاه انجام شده است.

سرمربی تیم فوتبال هیرکانی چالوس تصریح کرد: درصدد حضور تیم فوتبال امید هیرکانی چالوس در رقابت‌های دسته اول باشگاه‌های فوتبال کشور در رده امیدها هستیم.

تست فوتبال از فوتبالیست‌های مازندرانی در رده امیدها، فردا و پس‌فردا نیز با حضور کادر فنی از سوی باشگاه فوتبال پیکان تهران در زمین ورزشی آهنگرکلای چالوس برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *