حضور ۵۸۸ فوتسالیست در جام رمضان سوادکوه

 

نسیم ورزش: ۵۸۸ فوتسالیست در جام رمضان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی حضور دارند.

برگزاری مسابقات ورزشی به‌مناسبت ایام دینی و ملی از رخداد‌هایی است که در جامعه رشد قابل توجهی داشته و برگزاری مسابقات ورزشی به‌مناسبت ماه رمضان نیز با وجود دیدگاه‌های متفاوت درباره چرایی و چگونگی آن هر سال برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: حضور 588 فوتسالیست در جام رمضان سوادکوه

* حضور ۴۹ تیم فوتسال در جام رمضان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

علاقه جوانان و نو‌جوانان به رشته ورزشی فوتبال و فوتسال و استفاده از فرصت‌های مختلف برای انجام آن، موجب استقبال از جام‌های رمضان می‌شود.

۴۹ تیم فوتسال در شهر‌های شیر‌گاه، زیراب و پل‌سفید در شب‌های ماه رمضان در جام رمضان شرکت می‌کنند که با احتساب ۱۰ بازیکن و دو مربی و سرپرست، تعداد ۵۸۸ فوتسالیست را شامل می‌شود.

* حضور ۱۴ تیم در رقابت‌های جام رمضان شیر‌گاه

رئیس هیأت فوتبال سوادکوه‌شمالی با اشاره به تعداد تیم‌های حاضر در جام رمضان شیر‌گاه، گفت: تعداد ۱۴ تیم در رقابت‌های جام رمضان شیر‌گاه حضور دارند.

سید علی اکبر ساداتی با بیان اینکه ۶ داور در این دوره از مسابقات با هیأت فوتبال سوادکوه‌شمالی همکاری می‌کنند، افزود: با نیروی انتظامی برای برگزاری این مسابقات قرار‌داد همکاری منعقد شده است.

وی خاطر‌نشان کرد: مسابقات فوتسال جام رمضان با نام جام شهدای شهرستان و در سالن خبیر شیر‌گاه برگزار می‌شود.

* ۲۳ تیم فوتسال در جام رمضان زیراب

رضا قربانی از حضور ۲۳ تیم فوتسال در جام رمضان زیراب خبر داد و گفت: مسابقات فوتسال زیراب به دلیل ظرفیت اندک سالن خیابان شهید ناظری به سالن رنجبر صفری منتقل شده است.

وی با بیان اینکه استقبال از جام رمضان زیراب مناسب بود، افزود: همکاری نیروی انتظامی برای برگزاری مسابقات جام رمضان مورد انتظار است.

رئیس هیأت فوتبال زیراب، خاطرنشان کرد: افتتاحیه جام رمضان زیراب سوادکوه با حضور خانواده شهید عمادی، شهید مدافع حرم سوادکوه آغاز شد.

* ثبت‌نام ۱۲ تیم فوتسال برای برگزاری جام رمضان پل‌سفید سوادکوه

رئیس هیأت فوتبال پل‌سفید نیز در گفت‎وگو با فارس، از ثبت‌نام ۱۲ تیم فوتسال برای برگزاری جام رمضان پل‌سفید سوادکوه خبر داد و گفت: ثبت‌نام از علاقه‌مندان در حال انجام است و مسابقات از فردا‌شب برگزار می‌شود.

علی‌اصغر گرزین‌تبار با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای مدیریت برگزاری مسابقات جام رمضان پل‌سفید انجام شده است، افزود: سالن شهیدان رضایی پل‌سفید محل برگزاری مسابقات جام رمضان امسال انتخاب شده است.

وی در پایان اظهار کرد: هماهنگی اولیه با نیروی انتظامی برای حضور و انجام اقدامات لازم، انجام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *