حضور ۲۲ کشور در تورنمنت بین المللی شطرنج قائم کاپ در قائمشهر

نسیم ورزش : حضور ۲۲ کشور در تورنمنت بین المللی شطرنج قائم کاپ در قائمشهر/ رئیس هیات شطرنج قائمشهر گفت: تاکنون حدود ۴۰۰ شطرنج باز برای شرکت در مسابقات ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، افشین حسین زاده روز یک شنبه در نشست خبری تورنمنت بین المللی شطرنج ‘ قائم کاپ ‘ یادمان سرداران و ۱۰ هزار شهید مازندران که در قائمشهر برگزار شد، افزود: تاکنون حدود ۴۰۰ شطرنج باز برای شرکت در مسابقات ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳۳۰ شطرنج باز از استان های مختلف ایران و۷۰ شطرنج باز از خارج هستند که تا روز ۶ اردیبهشت ماه با هم به رقابت می پردازند.

مهلت ثبت نام شرکت کنندگان تا ۲۸ فروردین ماه روز چهارشنبه اعلام شد.
وی با اعلام اینکه شطرنج بازانی از کشورهای روسیه، ترکیه، آذربایجان، چک، اکراین ، هند ، ارمنستان و غیره در این مسابقات شرکت کرده اند، گفت: شطرنج بازان در ۹ دوره و در سه جدول استادان، آماتورها و نوجوانان زیر ۱۴ سال با هم رقابت می کنند.
رئیس هیات شطرنج قائمشهر زمان اختتامیه این مسابقات را صبح روز جمعه ششم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر در این نشست هدف از برگزاری مسابقات در این شهرستان را افزایش تجربیات شطرنج بازان و بهره گیری از توریسم ورزشی اعلام کرد .
فرشید قدیمی گفت: با برگزاری مسابقات در شهرستان قائمشهر می توانیم امکانات سالن های ورزشی را به روزتر کنیم و همچنین برگزاری چنین مسابقات باعث می شود تا تجربیات شطرنج بازان بیشتر شود .
نشست خبری تورنمنت بین المللی شطرنج قائم کاپ یادمان سرداران و ۱۰ هزار شهید مازندران با حضور رئیس فدراسیون ، معاون مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ، رئیس هیات شطرنج مازندران و فرماندار قائمشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو