حضور ۱۶۰ ورزشکار مازنی در آزمون استعدادیابی والیبال دختران

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال آمل از حضور ۱۶۰ ورزشکار رده پایه در آزمون استعدادیابی والیبال دختران مازندران به میزبانی آمل خبر داد.  154

حسن کوچک‌زاده در مورد استعدادیابی و کشف چهره‌های علاقه‎مند به رشته ورزشی والیبال در بین نونهالان و نوجوانان این شهرستان، گفت: برای شناسایی استعدادهای ورزش والیبال که از لحاظ شرایط بدنی و قد در شرایط مطلوبی به‎سر می‌برند، با تلاش مربیان برنامه‌های زیادی را اجرایی کردیم.

وی افزود: در ابتدای سال جدید نیز فراخوان استعدادیابی رده‌های پایه از سوی فدراسیون والیبال در بین دختران اعلام شد تا استعدادهای والیبالی دختران مازندران که متولد ۱۱ دی ۱۳۷۸ تا ۱۰ دی ۱۳۸۰ هستند، شناسانده شود.

رئیس هیئت والیبال آمل با اشاره به اینکه این حرکت ورزشی در دانشگاه غیرانتفاعی شمال به میزبانی شهرستان آمل دنبال شد، خاطرنشان کرد: استعدادیابی از دختران مازندرانی با حضور میلاد تقوی رئیس هیئت والیبال مازندران و نظارت اعظم عیدی‌فر نماینده استعدادیابی فدراسیون والیبال برگزار شد.

این مسئول با اشاره به اینکه مسئولان کمیته‌های مختلف هیئت والیبال مازندران نظیر کمیته آموزش، استعدادیابی و نایب رئیس بانوان حضور داشتند، تصریح کرد: مربیان استعدادیاب در بخش بانوان سیده حمیده میرزاد، سهیلا امیری و زهرا جعفری بوده و در بخش آقایان نیز مجید کریمی، علی رضایی و علی سلیمانی کار استعدادیابی را انجام دادند.

کوچک‌زاده یادآور شد: در حاشیه این استعدادیابی از سوی رئیس هیئت والیبال مازندران به مربیان استعدادیاب به‌عنوان اعضای کمیته آموزش هیئت والیبال مازندران حکم مسئولیت اعطا شد.

وی بیان کرد: امر استعدادیابی از دختران مازندرانی به‌مدت یک روز با حضور ۱۶۰ شرکت‌کننده از سراسر استان دنبال شد که در پایان ۳۰ دختر والیبالیست مازندرانی در رده‌های پایه از سوی مربیان انتخاب شدند.

رئیس هیئت والیبال آمل در پایان گفت: افراد منتخب با همکاری مسئولان هیئت والیبال مازندران خود را برای مسابقات استانی آماده می‌کنند، هرچند با برنامه‌ریزی‌های لازم امر آموزش منتخبان در دستور کار بوده تا به‌عنوان نماینده مازندران برای مسابقات سراسری اعزام شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو