حضور ۱۲ نماینده از قائم‌شهر در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا

نسیم ورزش : حضور ۱۲ نماینده از قائم‌شهر در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا / رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم‌شهر گفت: ۷ ورزشکار در مسابقات آسیایی و ۳ورزشکار در مسابقات پاراآسیایی اندونزی به همراه یک داور و یک مربی از قائم‌شهر در این مسابقات مهم حضور دارند.
حضور 12 نماینده از قائم‌شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ این روزها بازار مسابقات ورزشی در کشور به واسطه آغاز مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی داغ است و این هیجان در شهرستان قائم‌شهر به دلیل داشتن ۱۲ نماینده در بخش‌های مختلف اعم از آسیایی، پاراآسیایی، مربی‌گری و داوری بیشتر و بیشتر است.

در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا، ۳۵ورزشکار مازندرانی با حریفان آسیایی خود رقابت می‌کنند و از نظر تعداد ورزشکار و رشته ورزشی سهمیه قابل توجهی در این بازی‌ها دارد که سهم شهرستان قائم‌شهر بیشتر از سایر شهرستان‌ها است و رتبه نخست را در اعزام ورزشکاران دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم‌شهر، ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه از شهرستان ما ۷ ورزشکار به مسابقات آسیایی و ۳ورزشکار به مسابقات پاراآسیایی اندونزی اعزام شده و یا می‌شوند، اظهار کرد: یک داور و یک مربی هم از قائم‌شهر در این مسابقات مهم حضور دارند.

فرشید قدیمی افزود: بهداد سلیمی در رشته وزنه‌برداری، سامان مدنی در رشته ژیمناستیک، میثم میرزایی در رشته بسکتبال، ابوالفضل رزاق‌پور در رشته فوتبال، پریسا جوادی و الهه شیدایی در رشته تکواندو و رزیتا علیپور در رشته کاراته ۷ ورزشکار اعزامی به مسابقات آسیایی و مجید لشکری، شهرام حسن‌پور در رشته پرتاب دیسک و احسان موسی‌نژاد در رشته جودو ۳ ورزشکار اعزامی به مسابقات پارا آسیایی جاکارتا به همراه یک داور و یک مربی هستند.

وی تصریح کرد: این مسابقات از اهمیت بالایی بهره‌مند است و این افتخار بزرگی برای قائم‌شهر ورزشی است که ۱۲ نماینده در رشته‌ها و بخش‌های مختلف در این دوره  از این شهرستان حضور دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه بازی‌های پاراآسیایی هم مانند بازی‌های آسیایی اهمیت بالایی دارد، اظهار کرد: ورزشکارانی چون مجید لشکری که به جرأت می‌توان وی را پرافتخارترین ورزشکار شهرستان دانست با همه محدودیت‌هایی که دارند تلاش می‌کنند تا بتوانند با آمادگی کامل در میادین مهم ورزشی شرکت کنند.

قدیمی در پایان گفت: بعد از پایان مسابقات جاکارتا، مراسم استقبال از ورزشکاران انجام می‌شود و قرار است در جلسه شورای ورزش مصوب  تا تجلیل از آنها در پایان سال انجام شود و به هر قهرمانی با توجه به مدال و رتبه به‌دست آمده هدیه داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو