حضور ۳ نماینده از مازندران در تورنمنت بین المللی لبنان

نسیم ورزش : حضور ۳ نماینده از مازندران در تورنمنت بین المللی لبنان / فاطمه محمدی، زهرا یزدانی و معصومه خانلر نمایندگان مازندران  تورنمنت بین المللی لبنان خواهند بود.
حضور ۳ نماینده از مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ کشتی کلاسیک بانوان از مهر ماه سال ۹۶ به صورت جدی فعالیتش را آغاز و پس از آن ابتدا مسابقات قهرمانی کشور، مسابقات آزاد، انتخابی تیم ملی و سپس نخستین دوره مسابقات لیگ برگزار کرد و حال تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان نخستین حضورش را در یک تورنمنت بین المللی تجربه خواهد کرد.

بانوان کشتی گیر از روز اول مهرماه به مصاف حریفان میروند. تیم ملی پس از تورنمنت لبنان، آذر ماه نیز در نخستین دوره مسابقات جهانی شرکت خواهد کرد وحضور در تورنمنت لبنان بسیار می توانند در محک ملی پوشان از خود مهم باشد. کشتی بانوان قدم به قدم به دنبال تحقق اهدافش است و بانوان کشتی گیر رویای کسب مدال جهانی را در سر می پرورانند.

عراق، قرقیزستان، اوکراین، لبنان، گرجستان، ایتالیا، ارمنستان، سوریه و ایران تیم های حاضر در تورنمنت لبنان هستند و احتمال حضور چند تیم دیگر از جمله آلمان نیز وجود دارد. ترکیب تیم کشتی کلاسیک بانوان برای حضور در تورنمنت لبنان:

۵۰ کیلوگرم: فاطمه محمدی
۵۵ کیلوگرم: زهرا یزدانی
۶۰ کیلوگرم: فاطمه نیکبخت
۶۵ کیلوگرم: میمنت قاسم آبادی
۷۰ کیلوگرم: کوثر لفته زاده
۷۵ کیلوگرم: معصومه خانلر
مربی: سیده مریم حسینی
پزشک: الهه زارعی
داوران: مریم ارم آبادی- فاطمه کدخدازاده
سرپرست: معصومه بابایی
نایب رئیس بانوان: مریم منظمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو