حضور ۱۶ کشتی‌گیر مازندرانی در جام جهانی نونهالان

 

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار حضور ۱۶ کشتی‌گیر مازندرانی در جام جهانی نونهالان که دو کشتی‌گیر فریدونکناری هستند، خبر داد.

قهرمان کلیج در نشست هیئت کشتی این شهرستان اظهار کرد: رقابت‌های بین‌المللی روز جهانی کودک امروز و فردا یعنی روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان‌ماه در سالن شهید معتمدی (کارگران) تهران برگزار می‌شود. 

وی افزود: این رقابت‌ها در دو رشته آزاد و فرنگی و در رده سنی نونهالان و به صورت تیم به تیم در حال برگزاری است. 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار ادامه داد: تیم‌های آذربایجان، گرجستان، اوکراین، ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، ارمنستان، عراق و ایران در این رقابت‌های بین‌المللی حضور دارند. 

وی از حضور سه تیم الف، ب و ث از کشورمان در این رقابت‌ها خبر داد و تصریح کرد: در کشتی فرنگی در گروه یک قرقیزستان، تاجیکستان، آذربایجان، ایران «ب» و ترکمنستان حضور دارند. 

به گفته کلیج در گروه دو این مسابقات در تهران تیم‌های عراق، اوکراین، ایران الف، ایران «ث» و همچنین ارمنستان حضور دارند. 

وی خاطرنشان کرد: در کشتی آزاد نیز در گروه یک ایران الف، ایران «ب»، ارمنستان، اوکراین، قرقیزستان و همچنین در گروه دو تیم‌های آذربایجان، عراق، گرجستان و ایران الف حاضر هستند. 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار بیان کرد: عماد حقیقی در وزن ۳۲، سجاد عباس‌پور در ۳۵ و ایمان خانجانی در ۸۵، محمدحسین ابوالحسنی در ۳۸، محمدحسین کاویانی در ۵۳، کشتی‌گیران مازندرانی حاضر در کشتی فرنگی این رقابت‌ها هستند. 

کلیج افزود: یاسین رضایی و سینا رشیدی در وزن ۳۲، مهدی ویسی، عرفان جعفریان و آرمین حبیب‌زاده در ۳۸، سید حسن عبادی در ۴۲، محمدرضا چالی‌نژاد در ۵۳، محمد نخودی‌لاریمی در ۵۹، محمد کریمی در ۶۶، مهراب محسنی در ۷۳ و امیرحسین زارع در ۸۵ کشتی‌گیران مازندرانی حاضر در کشتی فرنگی این رقابت‌ها هستند. 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار گفت: مهراب محسنی و سینا رشیدی دو کشتی‌گیر فریدونکناری حاضر در این رقابت‌ها هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *