حضور گروه های جهادی پزشکی در دهستان پشتکوه ساری

نسیم ورزش : حضور گروه های جهادی پزشکی در دهستان پشتکوه ساری/ مدیرقرارگاه پیشرفت و آبادانی ساری از حضور گروه جهادی پزشکی از هفته جاری در روستاهای دهستان پشتکوه ساری خبر داد.

 

حضور گروه های جهادی
بهرام لیالی بیان داشت: اجرای طرح پایش سلامت و ارائه خدمات پزشکی در روستاهای دهستان پشتکوه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بسیج جامعه پزشکی صورت میگیرد.
وی افزود: در همین راستا جلسه با خانم دکتر بابایی و آقای دکتر حق پرست از دانشگاه علوم پزشکی مازندران و آقای جعفری از بسیج جامعه پزشکی در محل دانشگاه برگزار و بازدید از روستاهای مد نظر صورت گرفت .
لیالی بیان داشت : طرح پایش سلامت با ارائه خدمات پزشکی و اصول تغذیه و بهداشت فردی و محیطی و فشار خون و چربی و قند با حضور حدود ۴۰ نفر در این دهستان اجرا میشود.
لیالی بیان داشت :مرداد سال گذشته با همکاری بیمارستان امام رضا علیه السلام نیروی دریایی چالوس با پشتیبانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی ساری کلیه خدمات تخصصی پزشکی اعم از کلینیک تخصصی دندانپزشکی و آزمایشگاه و داروخانه وپزشک متخصص به مدت یک هفته در مرکز دهستان پشتکوه حدود ۱۶۰۰ نفر ارائه گردید .
وی بیان داشت در طول یک هفته طرح پایش سلامت اجرا میشود و در این مدت مشکلات بهداشتی و درمانی روستاها مورد بررسی قرار میگیرد.
بهرام لیالی مدیرقرارگاه پیشرفت و آبادانی درپایان بیان داشت طبق جلسه ای که با مسولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار گردید اختتامیه طرح در روز آخر با حضور مسولین در دهستان برگزار میگردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو