حضور کمانداران ایران در کاپ آسیایی تایلند

نسیم ورزش : حضور کمانداران ایران در کاپ آسیایی تایلند، فدراسیون تیروکمان اعزام تیم به مسابقات کاپ آسیایی تایلند را به عنوان آخرین برنامه برون مرزی در سال جاری در دستور کار دارد.
حضور کمانداران ایران در کاپ آسیاییحضور کمانداران ایران در کاپ آسیایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسابقات تیر و کمان داخل سالن قهرمانی جهان از پنجشنبه به میزبانی آمریکا آغاز می شود. ۹ کماندار ایران نیز برای حضور در این رقابت ها بامداد امروز سه شنبه عازم آمریکا شدند. 

البته حضور در مسابقات جهانی آمریکا، آخرین برنامه برون مرزی تیروکمان ایران نیست. مسئولان فدراسیون با توجه به برگزاری مسابقات کاپ آسیایی در تایلند، حضور در این رقابت ها را به عنوان آخرین اعزام در سال جاری در دستور قرار داده اند. 

مسابقات تیروکمان کاپ آسیایی تایلند ۱۹ اسفندماه آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. 

به همین منظور همزمان با حضور کمانداران کشورمان در آمریکا، برای دیگر کمانداران اردوی آماده سازی برگزار می شود. این اردو از فردا در بخش ریکرو مردان و بانوان آغاز می شود. غلامرضا رحیمی، متین سبزی، امین پیر علی و عرفان ارژنگی پور همراه با پارمیدا قاسمی، مهسا بدخشان، شیوا شجاع مهر و نگین وداد کمانداران حاضر در این اردو هستند. این کمانداران زیر نظر «پارک میوک وون» تمرینات شان را پیگیری می کنند. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو