حضور کاندیداهای بازنشسته هیات فوتبال مازندران در مجمع غیر قانونی است

اختصاصی نسیم ورزش/ انتخابات هیات فوتبال مازندران به ایستگاه آخر خود نزدیک شده است و این در حالی است که نامه ای از وزارت ورزش به دستگاه ورزش مازندران ارسال شده است که در آن بر عدم حضور کاندیداهای بازنشسته به مجمع انتخابات تاکید میباشد .

 

هیات فوتبال مازندران
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این نامه که به قانون استناد کرده است به طور قطعی حضور کاندیدای بازنشسته  ریاست هیات فوتبال مازندران را خلاف قانون و مقررات دانسته و بر لزوم رعایت قانون تاکید شده است.
مطمئنا قانون فصل الخطاب خواهد بود و تمامی افراد ملزم به اطاعت و فرمانپذیری از قوانین می باشند و هیچ فردی نباید به خود اجازه دهد از قانون تخدی نماید.
با این نامه وزارت ورزش موضوع عدم حضور بازنشستگی کاندیدا به طور کامل روشن و مبرا شده است موضوعی که چند وقتی است در مورد آن ابهامات زیادی به وجود آمده است.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران بعنوان مجری قوانین باید قانون بازنشستگی در مجامع هیات های ورزشی را اعمال کند تا در اینخصوص شائبه ای به وجود نیاید.
بهروان در مدت ۲۰ سال ریاست هیات فوتبال مازندران زحمات فراوانی در جهت توسعه فوتبال متحمل شده است با این وجود انتقاداتی نیز به عملکرد او باقی و ساعی می باشد اما با این نامه جدید وزارت ورزش گویا با عدم حضور در مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران پایان ریاست او رقم خواهد خورد.
امید است فردی بعنوان متولی فوتبال مازندران از سوی اعضای مجمع انتخاب شود که بتواند اصلاحات اساسی را در بدنه فوتبال مازندران به وجود آورد.
به امید روز های خوب برای فوتبال مازندران…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *