حضور پرافتخارترین بانوی ووشوی مازندران در تیم ملی ووشو بزرگسالان کشور

نسیم ورزش : صدیقه دریایی پرافتخارترین بانوی ووشوی مازندران در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم با عضویت در تیم ملی ووشو بزرگسالان کشورمان در این مسابقات حضور داشت و معصومه قدیری مربی توانمند ووشوی کشورمان که اهل شهرستان آمل است ووشوکاران بانوی کشورمان را هدایت می‌کرد.

 پرافتخارترین بانوی ووشوی مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسابقات جام جهانی ووشو در بخش ساندا از روز گذشته در شهر شین کشور چین کار خود را آغاز کرده و به‌مدت سه روز ادامه دارد.

صدیقه دریایی پرافتخارترین بانوی ووشوی مازندران در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم با عضویت در تیم ملی ووشو بزرگسالان کشورمان در این مسابقات حضور داشت و معصومه قدیری مربی توانمند ووشوی کشورمان که اهل شهرستان آمل است ووشوکاران بانوی کشورمان را هدایت می‌کرد.

صدیقه دریایی ورزشکار آملی عضو تیم ملی امروز توانست با غلبه بر حریفی از کشور ویتنام نخستین مدال طلای کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران را به دست آورد و سرود ملی کشورمان را طنین‌انداز کرده و پرچم کشورمان را در دنیا به اهتزاز درآورد.

این بانوی طلایی مسابقات جام جهانی ساندا در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: رویداد جهانی ووشو یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین میدان‌های ورزشی برای من بود که خوشبختانه توانستم در آن سربلند بیرون بیایم.

صدیقه دریایی افزود: در دور نخست مسابقات با قرعه استراحت روبه‌رو شدم ولی در مراحل بعدی با غلبه بر سینگ‌ تونگ مان از هنگ‌کنگ به راحتی از سد این ورزشکار گذشتم که دارنده مدال برنز رقابت‌های جهانی بود.

وی با اشاره به اینکه آنالیز بسیار خوبی از این حریف در اختیار داشتم، تصریح کرد: خوشبختانه حریف خوبی را در مقابل خود می‌دیدم و توانستم به خوبی از پس آن بر بیایم.

بانوی طلایی مسابقات جام‌جهانی ساندا به میزبانی کشور چین اظهار کرد: صبح امروز با دعای خیر مردم، تلاش کادر فنی و استفاده از تمام توان خودم در دیدار فینال حاضر شدم.

این ورزشکار ادامه داد: ترانگ تی نگوین از کشور ویتنام در دیدار فینال باعث شد تا رقابت سختی داشته باشم هر چند این ورزشکار نائب قهرمان جهان در بخش ساندا بود و برای کسب مدال قهرمانی تلاش زیادی داشت.

دریایی بیان کرد: در دیدار فینال با حریف بسیار خوبی مبارزه داشتم ولی توانستم در دو راند با اختلاف به مقام قهرمانی رسیده و مدال طلا را از آن خود کنم.

وی با اشاره به اینکه پس از تمرینات منسجم و منظم، با آمادگی خوبی وارد مسابقات شدم، متذکر شد: رقابت در میادین جهانی بسیار سخت است و باید برای کسب مدال تمام توان خود را صرف کرد.

پرافتخارترین بانوی ووشوی مازندران با اشاره به اینکه مدال‌آوران سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان در اندونزی امسال در رقابت‌های جام جهانی ساندا نبرد دارند، یادآور شد: کاروان اعضای تیم ملی ساندای جمهوری اسلامی با ترکیب هفت‌نفره شامل چهار مرد و سه زن راهی کشور چین شد که علاوه بر هدایت سانداکاران مرد کشورمان توسط حسین اوجاقی، خانم معصومه قدیری مربی توانمند آملی هدایت زنان سانداکار ایرانی را بر عهده دارد.

دریایی با اعلام اینکه مسابقه فینال وزن منفی ۶۰ کیلوگرم امروز برگزار شده و پرونده این وزن بسته شد، بیان کرد: امیدوارم دیگر اعضای تیم ملی بتوانند با کسب سکو در این رویداد مهم افتخارآفرین باشند و کسب مدال طلای من توانسته باشد انگیزه آنها در راه مدال‌آوری را چندین برابر کند.

وی با اشاره به اینکه کسب مدال طلای هشتمین دوره مسابقات جام جهانی ساندا سال ۲۰۱۶ در کشور چین پنجمین مدال رنگارنگ بین‌المللی من است، گفت: تاکنون مدال طلای مسابقات قهرمانی ووشو آسیا به میزبانی ماکائو در سال ۲۰۰۸، مدال برنز نهمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین، مدال طلای مسابقات قهرمانی ووشوی بانوان جهان به میزبانی اندونزی در سال ۲۰۱۵ و مدال طلای رقابت‌های قهرمانی ووشو آسیا در کشور ویتنام سال ۲۰۱۴ را در کارنامه ورزشی خود دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو