حضور هادی خلردی نایب رییس هیات فوتبال مازندران در دفتر نشریات

اختصاصی نسیم ورزش : حضور هادی خلردی نایب رییس هیات فوتبال مازندران در دفتر نشریات  / فوتبال مازندران همواره جایگاه مهمی در تعالی و اعتلای فوتبال کشور دارد.

 

حضور هادی خلردی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ فوتبال مازندران نقش موثری در بازیکن سازی کشور دارد و توانسته است نقش محوری خود را ایفا کند.
بازیکن های مازنی در تیم ملی و سایر تیم های مطرح کشور حضور فعال دارند و نمی توان به سادگی فوتبال مازندران را نادیده گرفت.
تیم های نساجی ، خونه به خونه و تیم فوتسال شهروند بعنوان نماد فوتبال مازندران توانسته اند به خوبی حق مطلب این رشته ورزشی را ادا نمایند.
برنامه ریزی های خوبی در هیات فوتبال مازندران صورت گرفته است و نیاز است فعالیتهای ادامه دار و مستمری صورت گیرد تا قطار توسعه و ترقی فوتبال در استان بیش از پیش نمایان شود.
روزهای خوب فوتبال استان در پیش است و نیاز است مسئولین ارشد مازندران و نمایندگان مجلس مقوله مهم و کلیدی چون فوتبال را به طور جدی تر پیگیری نمایند.
روزهای خوب ورزش مازندران با بازیهای نساجی به منحصه ظهور رسید‌.
بایستی ادبیات مطلوبی نسبت به حامیان ورزشی در حوزه فوتبال مازندران ارائه شود تا شاهد حمایت همه جانبه از افرادی که دلسوزانه برای فوتبال هزینه میکنند باشیم.
صنعیی فر های فوتبال مازندران را دریابیم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو