حضور مربی مازندرانی به‌عنوان مدرس سمینار بین‌المللی هاپکیدو در آلمان

نسیم ورزش : جعفر نوایی مربی مازندرانی به‌عنوان مدرس سمینار بین‌المللی هاپکیدو در آلمان حضور یافت.
مربی مازندرانی به‌عنوان مدرس سمینار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تسیمنار بین‌المللی هاپکیدو و دفاع شخصی در یکی از دانشگاه‌های آلمان با تدریس مربی مازندرانی به کار خود پایان داد.

جعفر نوایی مدرس بین‌المللی رشته هاپکیدو و دفاع شخصی در گفت‌وگو با فارس، در این ارتباط اظهار کرد: با توجه به قابلیت‌های این رشته ورزشی در استان مازندران و توانمندی‌های شخصی به‌عنوان مدرس به این سمینار بین‌المللی دعوت شدم.

وی با اعلام اینکه علاوه بر بنده پیتر سندرز از هلند هم در این همایش به‌عنوان سخنران و مدرس شرکت کرد، افزود: کارآموزانی از ترکیه، کامرون، کراوسی، هلند، چین، آلمان، هند، لهستان، دانمارک و ایتالیا در این همایش دوروزه حضور داشتند.

مدرس بین‌المللی رشته هاپکیدو و دفاع شخصی با اعلام اینکه بنده  از طرف وزارت ورزش و فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی در این سمینار شرکت کردم، اضافه کرد: این سیمنار ویژه دانشجویان ورزشکار رشته‌های مختلف کشور بوده که برای نخستین بار برگزار شده است.

نوایی با اعلام اینکه سازمان هاپکیدو GHA در چند سال اخیر مورد توجه وزرشکاران رزمی‌کار دنیا قرار گرفته است، بیان کرد: امنیت شخصی یک محبث ضروری است که به‌شدت مورد توجه افراد قرار گرفته و این رشته به‌دلیل خلاقیت‌های متفاوت مورد توجه همه گروه‌های سنی قرار دارد.

وی به حضور علی نادری ورندی ساروی در این دانشگاه و مدال‌هایی که برای این دانشگاه در مسابقات جهانی مکزیک کسب کرده، اشاره و عنوان کرد: نادری ورندی دورانی در آمل تحت آموزش بنده قرار داشت.

به گزارش فارس، پیش از این علی نادری ورندی اهل ساری، در مسابقات قهرمانی روسیه به‌عنوان ورزشکار این دانشگاه در مسابقات دانشجویان جهان موفق به کسب رتبه برتر این مسابقات شد.

به‌دلیل درخشش نادری ورندی در این دانشگاه در رشته ورزشی هاپکیدو، آلمانی‌ها اصرار بر حضور مربی پایه نادری برای آموزش در این سمینار بین المللی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو