حضور مدال آوران مازندرانی المپیک ریو در جمع فرزندان بهزیستی کشور

فرزندان بهزیستی کشور چهارشنبه شب در حاشیه مراسم پایانی یازدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی خود در بابلسر از مدال آوران مازندرانی المپیک ۲۰۱۶ ریو قدردانی کردند.

حضور مدال آوران مازندرانی المپیک ریو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، همزمان با برگزاری این مراسم که رئیس سازمان بهزیستی کشور حضور داشت ، حسن یزدانی دارنده مدال طلا و کمیل قاسمی دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۶ ریو در رشته کشتی در جمع فرزندان بهزیستی حضور یافتند .
حضور این پهلوانان در سالن ورزشگاه در مجتمع فرهنگی رفاهی بهزیستی کشور در بابلسر با استقبال و تشویق ممتد فرزندان بهزیستی مواجه شد و شور و حال ویژه ای خلق کرد .
فرزندان بهزیستی کشور با این دو پهلوان مازندرانی عکس های یادگاری و سلفی گرفتند و آنان نیز با صبوری و لب خندان ، دست نوازش بر سر آنان کشیدند.
مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : افتخار می کنیم به نمایندگی از فرزندان بهزیستی از این ۲ پهلوان نامدار مازندرانی تجلیل شد و معتقدیم حضور این عزیزان در چنین مراسمی ضمن اینکه زمینه شادی و شعف فرزندان بهزیستی را فراهم می کند، این پهلوانان می توانند الگوی خوبی برای نوجوانان و جوانان جامعه ما باشند.
سعید آرام افزود : مراسم تجلیل از این ۲ کشتی گیر نشان ارادت جوانان ما به خصوص فرزندان بهزیستی به این پهلوانان دارد و خواستیم با این اقدام خداقوتی به حسن یزدانی و کمیل قاسمی گفته باشیم.
همچنین در این مراسم حسن یزدانی و کمیل قاسمی از دست انوشیروانی محسنی بندپی لوح تقدیر و هدایایی دریافت کردند.
یازدهمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی کشور بعد از ۱۰ روز رقابت امشب با قهرمانی فرزندان بهزیستی بوشهر در بابلسر به کار خود پایان داد.
در این دوره از جشنواره ۶۲۰ فرزند بهزیستی از استان های کشور حضور داشتند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *