حضور فوتبال ساحلی ایران در رقابت‌های ۲۰۱۵ پرتقال

نسیم ورزش:  رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: تیم ملی فوتبال ساحلی کشور امسال جزو سهمیه آسیا بوده و در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۵ در پرتقال به میدان می‌رود.

عباس ترابیان

عباس ترابیان در آیین اختتامیه رقابت‌های چهارجانبه جام مرحوم حسن حسین‌زاده دبیر فقید کمیته فوتسال کشور در شهرستان آمل اظهار کرد: فوتبال ساحلی ایران طی چند سال گذشته پیشرفت محسوسی داشت و این تیم هم‌اکنون از قدرت‌های برتر فوتبال ساحلی دنیا است.

وی افزود: از مهم‌ترین برنامه‌هایمان حفظ مارکو اوکتاوویو مربی برزیلی بود که این مهم با تایید بررسی‌های کمیته فنی و توسعه فوتبال و فوتسال ساحلی محقق شد.

ترابیان با اعلام اینکه اوکتاوویو چندین سال در کشور ایران فعالیت دارد، گفت: این مربی نام‌آشنای برزیلی باعث ایجاد تحول جدیدی در فوتبال ساحلی کشور شد و در مسابقات آسیایی باعث قهرمانی تیم ملی شد تا در مسابقات قهرمانی جهان هم شاهد درخشش ملی‌پوشان باشیم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با اعلام اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان امسال جزو سهمیه آسیا بوده و در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۵ به میزبانی پرتقال به میدان می‌رود، تصریح کرد: برنامه مدون و خوبی برای فوتبال ساحلی کشور داریم و این مهم را از طریق مسئولان فوتسال آسیا هم پیگیر هستیم.

این مسئول در مورد نگاه کشورهای آسیایی در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی به تیم‌های ملی ایران، گفت: کشورهای آسیایی در فوتبال ساحلی و فوتسال حساب ویژه‌‌ای بر روی ایران باز کردند زیرا در این دو رشته ورزشی جزو ۱۰ قدرت برتر دنیا هستیم.

عضو کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا ادامه داد: باید با انسجام بیشتر براساس برنامه‌های‌ مدون در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی کار کنیم زیرا اگر ملی‌پوشان ایران طی چند مرحله در مسابقات مختلف نتیجه لازم را کسب نکنند هراس تیم‌های مختلف آسیا مقابل ایران از بین می‌رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *