حضور سه بازیکن مازندرانی در ترکیب تیم ملی والیبال

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال مازندران از حضور سه بازیکن مازندرانی در ترکیب تیم ملی والیبال در لیگ جهانی خبر داد و افزود: عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور و علی شفیعی به عنوان سه بازیکن در این مسابقات هستند.

میلاد تقوی با اشاره به پیروزی نخست تیم ملی والیبال کشورمان برابر لهستان اظهار کرد: با شروع بازی‌های لیگ جهانی والیبال گرایش به این رشته ورزشی در استان زیاد شده است.

رئیس هیئت والیبال مازندران در ادامه با اشاره به اینکه ایران قطب والیبال جهان لقب گرفته، یادآور شد: تیم ملی والیبال کشورمان با حمایت همه جانبه مسئولان به ویژه تماشاگران در برابر قدرت‌های جهان به نتایج بسیار خوبی رسید و در آستانه صعود قرار گرفت.

تقوی از برگزاری کلاس‌های تابستانه و آموزشی والیبال در طرح اوقات فراغت خبر داد و اضافه کرد: برای ساماندهی بهتر و کشف استعداد از بین این گونه کلاس‌ها، به مربیان و مدیریت سالن‌ها در سطح استان برنامه‌های خوبی ارائه شد.

وی از برگزاری لیگ والیبال در دو بخش مردان و زنان در استان خبر داد و اظهار کرد: برای توسعه والیبال و همچنین کشف نخبه و استعداد در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، امید و بزرگ‌سالان مسابقات والیبال در دسته‌های مختلف برگزار می‌شود.

 رئیس هیئت والیبال مازندران درباره حضور تیم سازمان عمران شهرداری ساری در لیگ دسته اول کشور گفت: مقدمات اولیه برای حضور تیم پرقدرت سازمان عمران شهرداری برای حضور در لیگ دسته اول والیبال کشور دیده شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *