حضور سه بازیکن جدید در تیم فوتبال خونه به خونه بابل قطعی شد

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال دسته اولی خونه به خونه بابل یکی از امیدهای اول مازندران برای صعود به لیگ برتر در تعطیلات نیم فصل اول سه بازیکن را از رقابت های لیگ برتر و دسته یک به خدمت گرفت.

81909280-70426763

تاکنون محمد غلامی از استقلال اهواز، ایمان صادقی از پرسپولیس تهران و سهیل هزارجریبی بازیکن مازندرانی تیم لیگ برتری راه آهن تهران حضورشان در خونه به خونه قطعی شد و پس از انعقاد قرارداد برای شرکت در اردوی آمادگی این تیم به کیش رفتند.
سهیل هزارجریبی بازیکن مازندرانی تیم فوتبال راه آهن تهران طبق توافق بین دو تیم خونه به خونه و راه آهن به صورت قرضی در نیم فصل دوم در این تیم شمالی توپ می زند.
همچنین شنیده می شود تیم خونه به خونه پیشنهادهای مالی خوبی برای جذب محمدخرسندی نیا بازیکن فعلی استقلال تهران و فصل گذشته پدیده مشهد و مهرداد کفشگری بازیکن مازندرانی تیم پرسپولیس تهران نیز داده که به نظر می رسد به صورت ضمنی با این دو بازیکن به توافق رسیدند و منتظر تصمیم باشگاههای استقلال و پرسپولیس تهران هستند.
محمدرضا خرسندی نیا و مهرداد کفشگری هر دو در هافبک تیم های خود بازی می کنند و با حضورشان در خونه به خونه می توانند خلاء فعلی موجود در این تیم دسته اولی را تا حد زیادی رفع کنند و بتوانند با خیال راحت تر نیم فصل دوم را که رقابت های سخت تری به نسبت نیم فصل اول خواهدبود ، در جمع سه تیم اول قرار گیرند و به لیگ برتر صعود کنند.
تیم خونه به خونه هم اکنون با ۳۳ امتیاز در رده چهارم جدول رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان قرار دارد و با تفاضل گل کمتر پشت سر مس کرمان قرار گرفت و از این رقابت ها نیز سه تیم به رقابت های لیگ برتر صعود می کنند.
استان مازندران در رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان دو تیم نساجی و خونه به خونه را دارد که نساجی نیز با ۲۸ امتیاز در رده ششم این رقابت ها قرار دارد و تاکنون شش بازیکن را از دسته اول جذب کرد.
تیم نساجی مازندران دارای مالک بخش خصوصی به نام مهدی پرهام و خونه به خونه نیز به مالکیت فروشگاه زنجیره ای به همین نام توسط به برادران حسن زاده اداره می شود.
استان مازندران از سال ۸۲ که با تیم شموسک نوشهر در رقابت های لیگ برتر حضور داشت، تاکنون با وجود داشتن بیش از ۴۶ فوتبالیست در تیم های خارج از استانی لیگ برتر و دسته اولی همچنان در رقابت های مهم فوتبالی لیگ برتر فاقد تیم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *