برای حضور در رقابتهای آسیایی ؛ زمان اعزام تیم ملی کشتی آزاد به چین اعلام شد

نسیم ورزش : اعضای تیم ملی کشتی آزاد روز ۳۰ فروردین ماه برای حضور در رقابت‌های آسیایی راهی کشور چین می‌شوند.

رقابت‌های آسیایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرحله هشتم و پایانی اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز ۱۹ فروردین ماه در خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است و اردوی ملی پوشان تا زمان اعزام به رقابت‌ها ادامه خواهد داشت.

این در حالیست که تنها یک هفته دیگر از تمرینات نفرات اعزامی به رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا باقی مانده و ملی پوشان تا زمان باقی مانده به این مسابقات، تمرینات خود را زیر نظر غلامرضا محمدی سرمربی و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد پیگیری می‌کنند.

رضا اطری، بهنام احسان پور، پیمان بیابانی، یونس امامی، محمد نخودی، بهمن تیموری، کامران قاسم پور، علیرضا کریمی، رضا یزدانی و یداله محبی به ترتیب در اوزان ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم ۱۰ آزادکار اعزامی کشورمان به رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا در چین هستند.

این مسابقات مهمترین مسابقه رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی پیش از حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان که انتخابی المپیک نیز محسوب می‌شود، است.

رقابت‌های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۳ تا ۸ اردیبهشت ماه در شهر «شی‌آن» چین برگزار می‌شود که مسابقات کشتی آزاد روز ۳ اردیبهشت در اوزان اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم و روز ۴ اردیبهشت در اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو