حضور دو تیم مازندرانی در لیگ دسته اول والیبال بانوان

نسیم ورزش : مدیر روابط عمومی هیئت والیبال مازندران از حضور دو تیم استان در لیگ دسته اول والیبال بانوان خبرداد.

 

لیگ دسته اول والیبال بانوان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، میلاد حسین زاده بابیان اینکه امسال پس از سال‌ها در لیگ دسته اول بانوان کشور دو تیم از مازندران حضور دارند، بیان کرد: تیم‌های ایران‌زمین رامسر و معرفت فریدون‌کنار نمایندگان استان در لیگ دسته یک بانوان بوده که این نشان‌دهنده رشد والیبال بانوان در مازندران است و امیدواریم این روند با تلاش‌های هیئت والیبال مازندران ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: در سال جاری تیم‌های شهروند نور، آی اف سی بابلسر و چمستان مازندران نمایندگان استان در لیگ زیرگروه کشور هستند که دور رفت این رقابت‌ها از چهارم بهمن‌ماه به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی هیئت والیبال مازندران با اعلام اینکه در سه منطقه استان کلاس مربی‌گری درجه سه والیبال آقایان برگزار می‌شود، بیان کرد: کلاس درجه سه مربی‌گری والیبال آقایان در شهرستان سوادکوه آغازشده و در شهرستان‌های آمل و رامسر در آینده نزدیک برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هیئت والیبال شهرستان بابلسر میزبان کلاس مربیگری درجه سه بانوان بوده که این کلاس در اوایل بهمن‌ماه برگزار می‌شود و در ماه‌های بهمن و اسفند کلاس‌های مربی‌گری والیبال در استان برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی هیئت والیبال مازندران در ادامه با اشاره به دعوت دو بازیکن مازندرانی به اردوی هفتم تیم ملی نوجوانان، گفت: علی طبری و عیسی ناصری از مازندران به اردوی هفتم تیم ملی نوجوانان دعوت شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *