حضور خبرنگاران مازندران در صحن علنی مجلس

تعدادی از خبرنگاران پارلمانی با هماهنگی رئیس مجمع نمایندگان مازندران استان در مجلس شورای اسلامی حضور یافت

حضور خبرنگاران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، از زمان تشکیل مجمع نمایندگان استان زمینه فعالیت خبرنگاران پارلمانی به منظور ارتباط مستمر با نمایندگان به صورت تخصصی در استان فراهم شد و خبرنگاران پارلمانی به صورت برنامه‌ریزی شده مسائل مربوط به استان را پیگیری می‎کنند.

طرح اعزام خبرنگاران به مجلس به صورت سالانه در دستور کار قرار داد و خبرنگاران به منظور آشنایی با فضای علنی مجلس و اقداماتی که در این حوزه انجام می‎شود در طول سال در چندین نوبت به مجلس اعزام می‎شوند.

در همین ارتباط احمدی‌لاشکی در جمع خبرنگاران حاضر شده در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش بسیار اثر گذار در توسعه جامعه دارند، ارتباط موثر خبرنگاران با نمایندگان می‎تواند زمینه ساز رفع بسیاری از مشکلات در جامعه باشد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خاطر نشان کرد: تعامل مناسبی بین خبرنگاران و نمایندگان مازندران وجود دارد به همین دلیل تلاش داریم که در سایه تعامل ضمن آشنایی با فعالیت خبرنگاران و آشناسازی خبرنگاران با اقدامات نمایندگان ارتباط دوجانبه موثری با فعالان رسانه‌ای استان داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: رسانه‌ها و نمایندگان مجلس به دلیل اشتراک‌های کاری که در پیگیری مسائل استانی دارند می‎توانند نقش‌آفرین باشند، نمایندگان به دلیل پیگیری و رسانه‌ها به دلیل طرح پرسش و نیز انتقال مسائل و دیدگاه‌ها بسیار اثرگذار هستند.

احمدی‌لاشکی در پایان از حضور خبرنگاران استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و افزود: طرح حضور خبرنگاران استان به صورت مستمر و برنامه‌ریزی شده در دستور کار قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *