حضور حامیان مالی در ورزش با گفتمان تعاملی میسر خواهد شد / رشته های ورزشی هیات را به قطب کشور تبدیل خواهیم کرد

 

اختصاصی نسیم ورزش: هیات انجمنهای ورزشی مازندران یکی از هیات های مهم و حساس در استان بشمار می رود که در جهت رشد و توسعه ورزش نقش مهمی را ایفا می کند این هیات با توجه به تعداد رشته های ورزشی و وجود کمیته های متعدد با سایر هیات های ورزشی استانی  اندکی تفاوت دارد.مهدی رفیعی

همچنین مدیریت در هیات انجمن های ورزشی مازندران و رسیدگی به امورات آن با توجه به جامعه هدف گسترده آن کاری دشوار خواهد بود بر همین اساس مدیریت در این هیات باید فردی  با توان مدیریتی بالا و آشنا به رشته های ورزشی باشد تا بتواند مسائل و مشکلات موجود در آن را مرتفع نماید.

لازمه پیشرفت و ارتقا رشته های ورزشی هیات انجمن های ورزشی استان جذب اسپانسرو حامی مالی می باشد و این امر با توجه به گمنامی این رشته های ورزشی و از طرفی مهیج بودن بسیاری از رشته های ورزشی یکی از اقدامات تاثیرگزار و  مهم قلمداد می شود.

مهدی رفیعی دبیر هیات انجمن های ورزشی مازندران با بیان اینکه سال جدید سال تحول و نو شدن است و سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی مزین شده است باید تمامی مسئولین و مردم در جهت ایجاد همدلی و اتحاد بکوشند.

دبیر هیات انجمن های ورزشی مازندران تصریح کرد: این امر بایستی در ورزش مازندران نیز گسترش یابد تا شاهد مجموعه ای قدرتمند در ورزش مازندران باشیم و در پس آن رشد ، توسعه و موفقیتها در ورزش مازندران بیش از پیش جلوه گر شود.

رفیعی تاکید کرد: انجمن های ورزشی در سال جدید فصل جدیدی از فعالیت ها را رقم خواهد زد و مجموعه هیات تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء رشته های ورزشی این هیات خواهد نمود.

دبیر هیات انجمنهای ورزشی مازندران  با بیان اینکه حمایت از قهرمان ورزشی این هیات در دستور کار فعالیت سال جاری می باشد افزود: هیج کم کاری و ضعفی در مجموعه اعضای این هیات قابل توجیه نیست.

وی تاکید کرد: بایستی مازندران را به جایگاه واقعی خود در رشته های ورزشی این هیات برسانیم و برخی از این رشته ها پتانسیل تبدیل به قطب کشور را دارند که باید آن بالفعل نمود.

رفیعی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت ورزش مازندران به واسطه توجه به رشته های ورزشی این هیات گفت: حسین زادگان در ایجاد فضای همدلی در ورزش مازندران و استفاده از تمامی ظرفیتها کوشا است.

دبیر هیات انجمنهای ورزشی مازندران از ورود صنایع و حامیان مالی تاثیرگذار در جهت رشد و توسعه زیرساختهای رشته ورزشی این هیات خبر داد و افزود: جلساتی با صاحبان صنایع بزرگ در استان برگزار شد تا بتوانیم تفاهم نامه همکاری در خصوص حمایتهای مالی و میزبانی مسابقات رشته های ورزشی هیات انجمنهای ورزشی منعقد شود.

رفیعی یادآور شد: برای سوق دادن حامیان مالی به سمت ورزش گفتمان تعاملی را باید در دستور کار قرار داد تا شاهد آشتی حامیان مالی با ورزش باشیم.

دبیر هیات انجمنهای ورزشی افزود: عده ای معلوم الحال با ادبیات نامفهوم در ورزش مازندران حضور یافته و متاسفانه با اقدامات خارج از عرف و کینه توزانه موجب دوری حامیان مالی و آزرده خاطر شدن قهرمان ورزشی شده اند.

وی تاکید کرد: انعقاد تفاهنامه همکاری با صاحبان صنایع بزرگ دستاورد عظیمی در ورزش مازندران محسوب می شود و در جهت اهداف هیات انجمنهای ورزشی گام بلندی خواهد بود.

  1. ورزشکار هیات انجمن ورزشی

    آقای رفیعی همیشه در فعالیتهای هیات حضوری پررنگ دارد و هروقت به ایشان مراجعه کردیم مشکلاتمان رفع شد

  2. بهرام

    انجمنهای ورزشی هیات مظلومیه متاسفانه بودجه های کمی وجود داره
    رفیعی بعنوان دبیر هیات فقط یک تنه کارها را پیش برد وگرنه بقیه که فقط در این هیات پست داشتند و اصلا حضور فیزریکی نداشتند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *