حضور تیم والیبال ساری در لیگ دسته یک کشور

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال ساری با اشاره به شرکت نماینده مرکز استان در این دوره از مسابقات، اظهار کرد: تیم عمران شهرداری ساری به عنوان نماینده مازندران در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور شرکت می‌کند.

والیبال

کریم اکبری  با اشاره به حمایت همه‌جانبه مالی شهردار، اعضای شورای شهر و سازمان عمران در فصل جاری، افزود: تلاش می‌شود تا پس از سال‌ها دوری نماینده آبرومندی برای مرکز استان در لیگ والیبال کشور باشیم.

اکبری با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال محلات در سطح شهر ساری، تصریح کرد: ۷۶ تیم از محلات ساری در دو بخش مردان و زنان شرکت کردند تا از طریق بتوانیم ضمن کشف استعدادها، بازیکنان مورد نظر را شناسایی کنیم.

وی با انتقاد از سنگ‌اندازی برخی افراد در روند رو به رشد و توسعه والیبال ساری، ادامه داد: والیبال ساری در چند ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و این عملکرد و فعالیت برای همه مسئولان و دوست‌داران والیبال روشن و واضع است.

رئیس هیئت والیبال ساری گفت: از کسانی که مانع پیشرفت والیبال می‌شوند خواهش می‌کنم چوب لای چرخ والیبال ساری نگذارند تا ما بتوانیم کارمان را برای توسعه والیبال ساری به‌خوبی انجام دهیم.

اکبری در پایان از حضور چهار تیم از ساری در مسابقات کانون قهرمانی استان خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات والیبال آسیای میانه یکی از اقداماتی بود که پس از سال‌ها به میزبانی ساری باشکوه انجام شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو