حضور تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار در لیگ

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت فوتبال فریدونکنار از حضور نخستین تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال شهرستان این شهرستان در لیگ کشور خبر داد.غلامحسین صانعی در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار با حضور ۲۱ فوتسالیست بانو تمرینات خود را شروع کرده است. 
وی با بیان اینکه همه بازیکنان تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار بومی هستند، افزود: بازیکنان فوتسالیست این تیم از رده‌های جوانان و بزرگسالان در کنار هم تمرین می‌کنند. 
رئیس هیئت فوتبال فریدونکنار تصریح کرد: هشت سال از قدمت فعالیت‌ها و تمرینات این تیم می‌گذرد و در مسابقات جام ماه مبارک رمضان نیز حضور داشتند که توانستند مقام سوم را کسب کنند. 

صانعی با تقدیر از حمایت کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر و بسیج ورزشکاران فریدونکنار از این تیم، گفت: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده قرار است تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار سال آینده در لیگ فوتسال بانوان کشور حضور یابد. 
وی با اشاره به شروع دور جدید تمرینات فشرده تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار از پاییز امسال، خاطرنشان کرد: برگزاری دیدارهای تدارکاتی در بازه‌های زمانی میان تمرینات را در دستور کار داریم که با هماهنگی‌های انجام شده تاکنون پنج مسابقه خوب داشتیم. 
صانعی بیان کرد: در این دیدار‌ها دو شکست و سه پیروزی نصیب تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار شده که برای شروع کار مطلوب ارزیابی می‌شود تا بتوانیم به سطح آمادگی بالا‌تر و هماهنگی بیشتر بازیکنان برسیم. 
وی در تشریح نتایج تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار در دیدارهای تدارکاتی ماه‌های گذشته، اظهار کرد: از تیم ساری ۶ بر یک باختیم و همچنین تیم چابکسر نیز موفق شد ما را با حساب سه بر یک شکست دهد اما با درخششی که بازیکنان ما نشان دادند در سه دیدار بعدی پیروز شدیم و تیم‌های نوشهر، جویبار و رستمکلا را به ترتیب با نتایج چهار بر سه، ۱۰ بر صفر و ۱۱ بر سه مغلوب کردیم. 
رئیس هیئت فوتبال فریدونکنار شهرستان فریدونکنار افزود: تمرینات تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه در سالن اختصاصی بانوان شهرستان با بهره‎گیری از فوتسالیست‌های بومی انجام می‌شود. 
صانعی با بیان اینکه نرگس خبازی مربی و فاطمه اسلامی سرپرست تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار هستند، تصریح کرد: نفیسه اکبری و مائده ولی‌نژاد بازیکنان سابق تیم ملی فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران نیز در تیم ما توپ می‌زنند. 
وی با اشاره به اینکه سپیده یزدانی نایب رئیس هیئت فوتبال فریدونکنار در بخش بانوان است، ادامه داد: تمرینات آماده‌سازی تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار در سالن حجاب شهرستان ادامه دارد. 
صانعی در تشریح اسامی بازیکنان سرپرست تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال فریدونکنار گفت: مائده کریمیان، زهرا خبازی، زهرا رمضان‌پور، مهرانه کشوری، آتنا باقرزاده، شیوا جوادیان، فاطمه براری، فاطمه محمدی، مرضیه نوبخت، معصومه نوبخت، الهام اکبریان، زینب هاشمی، مریم اسماعیل‌پور، مینو شیرمحله‌ای، هدی قلی‌زاده، ربابه سلیمانی، محدثه گلی، فاطمه فخاری و نفیسه سیفی در این تیم توپ می‌زنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *