حضور تنیسورهای ایرانی در مسابقات برون مرزی کم رنگ است

نسیم ورزش: قهرمان مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران، حضور تنیسورهای مرد و زن ایران در تورنمنت های بین المللی معتبر را باعث ارتقا جایگاه کشورمان در رده بندی تیم های آسیایی دانست.

غزاله ترکمن
غزاله ترکمن قهرمان مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران آمل،در گفتگویی  افزود: تجربه حضور تنیسورهای ایرانی در مسابقات برون مرزی کم است و نیاز است که این حضور در رویدادهای مهم ومعتبر بین المللی بیشتر شود.

وی ادامه داد: توانمندی و استعداد در تنیسورهای ایران وجود دارد وآنها چیزی از تیم های بالاتر از رده بندی ایران کم ندارند و کسب تجربه در رویدادهای بین المللی می تواند آنان را به جایگاه واقعی رده بندی ایران در آسیا برساند.

ملی پوش تنیس زنان ایران ادامه داد: تیم ملی تنیس زنان ایران اکنون در گروه دوم رده بندی تیم های آسیایی قرار دارد ومی توان در سال های آینده این جایگاه را ارتقا داد.

ترکمن به برگزاری مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان کشور در آمل اشاره کرد وافزود: مسابقات آمل در سطح بسیار بالایی برگزار شد و تنیسورهای مطرح کشور ودارای رنکینگ حضور داشتند.

وی افزود: متاسفانه در سال گذشته به علت فوت پدرم از جریان مسابقات مهم کشوری دور بودم وبه همین علت امتیازهایی که فدراسیون تنیس برای ارتقا رنکینگ لحاظ کرده بود، عقب ماندم وامیدوارم در سال جاری جایگاه اولی خودم را به دست آورم.

گفتنی است مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران از روز یکشنبه با حضور ۲۸ تنیس باز برتر کشور در مجموعه ورزشی امیر شهرستان آمل آغاز و پیش از ظهرچهارشنبه به پایان رسید.

غزاله ترکمن از تهران با برتری برابر هنگامه عزیزی از آمل به مقام قهرمانی دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو