حضور بهترین پاسور جوان آسیا در «کاله آمل» قطعی شد

پس از امضای قرارداد با کاله آمل، حضور جواد کریمی بهترین پاسور جوان آسیا در تیم نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال کشور قطعی شد.
 کاله آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، جواد کریمی ضمن تأیید این خبر، اظهار کرد: با بازگشت تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی والیبال جوانان آسیا در کشور چین تایپه و موفقیت در معرفی بهترین پاسور رقابت‌ها چند روزی در استراحت قرار داریم.

وی افزود: در این مدت برای حضور در لیگ برتر والیبال کشور اقداماتی را انجام دادیم که با امضای قراردادی با باشگاه کاله آمل به همراه نماینده مازندران در رقابت‌های این فصل والیبال برتر کشور شرکت می‌کنم.

بهترین پاسور آسیا با اشاره به شروع تمرینات تیم «ب» والیبال بزرگسالان کشور، خاطرنشان کرد: جهت شرکت در اردوی تیم ملی والیبال «ب» کشور جهت حضور در رقابت‌های جام کنفدراسیون آسیا که از ۲۰ مرداد در کشور قطر برگزار می‌شود نیز دعوت شدم که باتوجه به اینکه به تازگی از رقابت‌های آسیایی برگشتیم با اجازه مربیان چند روزی را استراحت می‌کنم و از ابتدای هفته آینده در اردوی تیم ملی حاضر می‌شوم.

جواد کریمی که سابقه انتخاب به عنوان بهترین پاسور آسیا در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان را داشته و همراه با تیم ملی رده‌های سنی کشور به عناوین جهانی نیز دست یافته است، یکی از امیدهای اصلی جایگزینی بزرگان والیبال کشور در پست پاسور به شمار می‌آید.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان کشور که هفته گذشته این تیم را به قهرمانی آسیا رساند، در این فصل سرمربیگری تیم کاله مازندران را نیز بر عهده دارد و عملکرد قابل قبول کریمی وی را جهت حضور در تیم کاله ترغیب کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو