حضور بازیکن سابق تیم ملی آلمان روی نیمکت خونه به خونه مازندران

 

نسیم ورزش:   سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران، از حضور’ توماس فن هسن’ بازیکن سابق تیم ملی آلمان و کاپیتان سابق باشگاه هامبورگ برای تقویت کادر فنی خبر داد.

علیرضا مرزبان درنخستین نشست خبری به عنوان سرمربی جدید باشگاه خونه به خونه مازندران درمحل این باشگاه در بابل درجمع خبرنگاران گفت: توماس قرار است تا ظهر فردا سه شنبه در بابل حضور داشته باشد وپس از آن درجمع بازیکنان تیم خونه به خونه قرار گیرد.
وی اضافه کرد: این مربی باتجربه یک هفته دربابل حضور خواهد داشت و با بررسی شرایط ووضعیت ساختار وبازیکنان تیم ، درصورت تمایل، قرار داد رسمی او با باشگاه خونه به خونه به عنوان مربی تیم ثبت خواهد شد.
** اتحاد درونی شرط موفقیت خونه به خونه در بازیهای لیگ
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران ادامه داد: دراین فصل به دنبال این هستم تا اتحاد درونی در این تیم هدفمند شود وبه خاطر هدف بزرگی که همه بازیکنان وکادرفنی برای رسیدن تیم به لیگ برتر دارند، باید پایبند به این اصل مهم باشند.
مرزبان اضافه کرد: استان مازندران در ارزیابی هاو شاخص های آماری گرفته شده در ترانسفر وحضور فوتبالیست ها درتیم های لیگ برتری ودسته یکی سرآمد دیگراستانهای کشور است، اما همچنان این استان مثل کویرتشنه آب، دنبال لیگ برتر است.
وی افزود: من این پتانسیل را در مجموعه خونه به خونه با ساختار تیمی وهواداران همراه این تیم می بینم وامید دارم سال آینده یک تیم از این استان به لیگ برتر فوتبال ایران معرفی کنیم.
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران ادامه داد: این اتحاد درونی فقط مختص بازیکنان تیم خونه به خونه نیست، بلکه از مدیرعامل باشگاه تا عوامل بیرونی این تیم به عنوان یک شبکه درونی باید این اتحاد را حفظ وتقویت کنند.
** بازیکنانی که انگیزه وانرژی به تیم می دهند، جذب کردیم
مرزبان درخصوص وضعیت جذب بازیکنان جدید تیمش که از او سوال شده بود، نیزگفت: درفصل نقل وانتقالات ، بازیکنانی را به خدمت گرفتیم که ازنظرانگیزشی ونیزانرژی که می توانند به تیم بدهند، دروجودشان مشخص بوده است.
وی اضافه کرد: بازیکنان بومی وتاثیرگذاری که از مازندران درتیم های لیگ برتری ودسته یک حضور داشتند، دراولویت جذب باشگاه بودند، چرا که این بازیکنان برای شهر واستان شان ، وجودشان را خواهند گذاشت و برای کسب ۳ امتیاز برابر تیم ها تعصب خواهند داشت.
وی اضافه کرد: ما دراین فصل سعی کردیم درهمه پست ها بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم و با تمدید بازیکنان موثر فصل گذشته، با تیمی کامل به استقبال تمرینات پیش از مسابقات برویم.
مرزبان گفت: به دنبال اسم بازیکنان نیستم، بازیکنانی که کیفیت لازم را داشته باشند وشرافت انجام دادن کاری های بزرگ در زمین را داشته باشند، در تیم خونه به خونه جذب وبازی داده خواهند شد.
وی ادامه داد: بازیکنانی که دراین شهربودند ، سعی کردیم به این تیم بیاوریم، حضور این بازیکنان درتیم که با جان ودل برای تیم شهرشان بازی می کنند، حس خوبی است. همچنین درکنار اینها بازیکنان تیم امید که کیفیت بالایی داشته باشند، درتیم بزرگسالان درلیگ بکارگیری خواهند شد.
** سعی می کنیم امتیازهای هفته آغازلیگ را کامل کسب کنیم
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران، با اشاره به اینکه برای کامل شدن تیم سه بازیکن لیگ برتری ودسته یک درروزهای آینده به ترکیب این تیم اضافه خواهند شد، گفت: تاکید می کنم ، با نفراتی که دراین فصل جذب کردیم وحمایتی که از سوی هواداران وحامیان واقعی فوتبال که مردم بابل هستند، امتیازهای هفته های آغاز لیگ را به طور کامل جمع آوری کنیم.
مرزبان ادامه داد: از اول تیرماه تمرینات تیم خونه به خونه دربابل آغاز خواهد شد و امیدواریم با شروع جدی که به نسبت دیگر تیم های لیگ یک داریم، زودتر از دیگر رقبا امتیازهای لازم برای صعود به لیگ برتر را کسب کنیم.
** ازحاشیه ها دور شویم
وی با بیان اینکه برای تیمی مثل خونه به خونه مازندران که مدیران این تیم وفادارانه به مردم شهرشان در فوتبال تلاش دارند ومتاسفانه حاشیه های مختلف نیز حول ومحور مسئولان باشگاه وبازیکنان تیم وجود دارد، تاکید کرد: مهمترین موضوع دراین رابطه دورشدن از حاشیه های اطراف تیم است که برخی ها تلاش می کنند، ان را ایجاد کنند.
سرمربی خونه به خونه مازندران با اشاره به حاشیه ای که برخی افراد ورسانه ها درخصوص حضور’ محسن بنگر’ بازیکن سابق پرسپولیس با قرارداد دومیلیاردتومانی به این تیم ایجاد کرده بودند را ازنمونه های ایجاد مسایل حاشیه ای برای تیمش عنوان کرد.
مرزبان تصریح کرد، که ما باید نسبت به برخی مسایل و واکنش هایی که نسبت به برخی موضوعات داریم، حساس وآگاه باشیم.
**حضور تیم های بزرگ پایتخت درتورنمنت شهدای مدافع حرم بابل
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران همچنین به برگزاری ارودهای آماده سازی این تیم در جنوب کشور ونیز مازندران اشاره کرد وگفت: پیش از آغاز رقابتهای لیگ یک نیز این باشگاه میزبان تورنمنت چهارجانبه جام شهدای مدافع حرم باحضور تیم های لیگ برتر ازجمله سرخآبی های پایتخت است.
مرزبان درخاتمه از رسانه های مازندران نیز خواست، مواردی که درقالب نقد، تذکر ویا پیشنهاد که می تواند به تیم خونه به خونه برای صعود به لیگ برتر کمک کند، دراختیار کادرفنی قرار دهند.
وی یادآورشد: دراین تیم به دنبال دورکردن حاشیه ها هستیم ، اما سرپوش گذاشتن روی هیچ چیزی را قبول ندارم.
تیم فوتبال خونه به خونه در فصل گذشته رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان با ۵۸ امتیاز از رفتن به لیگ برتر بازماند و در رده ششم این رقابت ۲۰ تیمی باقی ماند.
در رقابت های فصل قبل لیگ دسته اول تیم های پیکان با ۷۰ امتیاز، ماشین سازی تبریز با ۶۳ و صنعت نفت آبادان با ۶۲ امتیاز لیگ برتری شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *