حسین فرهادی سکاندار هیات تیراندازی با کمان مازندران شد+تصاویر

 

نسیم ورزش: با برگزاری مجمع عمومی هیئت تیراندازی با کمان مازندران، حسین فرهادی با اکثریت آرا به عنوان رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان انتخاب شد.

 

 مجمع انتخابات هیئت تیراندازی با کمان مازندران که  با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، رضا کیا رستمی دبیر فدراسیون، سیدغلام رضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی و اعضای مجمع در ساری برگزار شد، حسین فرهادی با کسب ۱۲ رای برای چهار سال سکان هدایت هیئت تیراندازی با کمان مازندران را به دست گرفت.
در این مجمع حسین فرهادی و سید ابراهیم نجفی به عنوان ۲ کاندیدا با هم رقابت داشتند که در این رقابت حسین فرهادی موفق به کسب ۱۲ رای و سید ابراهیم نجفی نیز ۴ رای به دست آورد.

 

 

*تعامل با ارگانهای مختلف از عوامل توسعه ورزش تیراندازی با کمان است

دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان مازندران در مراسم مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان گفت: پتانسیل ورزش مازندران در اکثر رشته های ورزشی در کشور بسیار بالا است به طوری که در حال حاضر شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران این خطه در رقابت های مختلف هستیم.

 رضا کیارستمی یکی از عوامل موفقیت و توسعه ورزش تیراندازی با کمان را تعامل با ارگان های مختلف عنوان کرد و بیان داشت: استفاده از نظرات مخالفان و تحمل یکدیگر یکی دیگر از موفقیت های هیئت ورزشی است.
وی، با اشاره به همسویی و تعامل فدراسیون و اداره کل جهت تقویت ورزش استان گفت: ورزش تیراندازی از رشته های مفرح و جذاب است که امیدواریم با تعامل خوب مسئولان استانی و شهرستانی این رشته ورزشی در مازندران به جایگاه واقعی خود برسد.
این مسئول از استعداهای بالقوه این ورزش در مازندران خبر داد و افزود: مجید قیدی که سابقه درخشانی همراه تیم ملی در مسابقات جهانی و آسیایی دارد به عنوان یکی از ملی پوشان مازندرانی برای کشورمان افتخارآفرینی می کند.

 

*این مجمع آگاهانه و در بی طرفی برگزارشد

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در سخنانی با اشاره به اینکه ورزش تیراندازی ریشه در تاریخ تمدن و اعتقادات ما شیعیان دارد، بیان داشت: عملکرد فدراسیون تیراندازی با کمان روند رو به رشدی داشته و فعالیت این فدراسیون از لحاظ کیفی و کمی قابل و قبول است.
حبیب حسین زادگان با بیان اینکه استان مازندران از نظر کسب افتخارات ورزشی جز استان های بی نظیر و ارزنده کشور است، اذعان داشت: با ایجاد و فراهم شدن بستر مناسب با همکاری مربیان و دست اندکاران این رشته ورزشی، می توان در موفقیت بیشتر این ورزش فعال تر بود.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه فدراسیون تیراندازی با کمان، استان مازندران را ویژه تر از دیگر استان ها ببیند، گفت: توسعه ورزش تیراندازی با کمان در سطح استان ارائه تقویم ورزشی چهار ساله، تعامل با ورزشکاران و پیشکسوتان و حمایت فدراسیون و اداره کل  و هدف مندی تیمی در فرآیند برنامه چهار ساله از نظر تعداد ورزشکاران سازمان یافته امکان پذیر است.

حسین زادگان فضای آرام و عشق به خدمت را یکی دیگر از مهمترین ابزار لازم برای توسعه تیراندازی با کمان دانست و افزود: هدف ما اجرای درست مجمع انتخابات بود که این مجمع آگاهانه و در بی طرفی برگزار تا کاندیدای مورد نظر از سوی اعضای مجمع انتخاب شود.

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

سایت نسیم ورزش این انتخاب شایسته را به آقای حسین فرهادی تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو