حسین طبری مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی کشور شد

با قبول استعفای حسین طبری از دبیری هیات ورزشهای همگانی استان مازندران صورت گرفت: حسین طبری مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی کشور شد و با حکم شجاعی حسین طبری مشاور عالی ورزشهای همگانی مازندران شد.

 

حسین طبری مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم رزش ، پس از مدتها کش و قوس فراوان و  چندین بار تقاضای کناره گیری دبیر هیات ورزشهای همگانی استان  مازندران، دکتر شجاعی ریاست هیات استان با قبول استعفای ایشان ، حسین طبری را به سمت مشاور عالی خود منصوب کرد.

 طی حکمی از سوی دکتر مجدآرا ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی کشور حسین طبری مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی کشور منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: ” نظر به تجارب و تعهدات حضرتعالی در ورزشهای همگانی ، جنابعالی به عنوان مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی کشور منصوب می گردید”.

 خاطر نشان می سازد حسین طبری که از سال ۸۹ به عنوان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان فعالیت خود را آغاز کرد هم اینک به عنوان عضو شورای اسلامی شهر سورک و شورای اسلامی شهرستان میاندورود مشغول خدمت رسانی به همشهریان خود  می باشد. وی که به مدت ۶ سال دبیری هیات ورزشهای همگانی استان مازندران را بر عهده داشت در این مدت فعالیتهای گسترده ای را در راستای توسعه ورزشهای همگانی انجام داد. 

با قبول استعفای طبری و اعطای مسئولیت جدید به ایشان در فدراسیون ورزشهای همگانی کشور و هیات استان ، فصل جدیدی از خدمات ایشان به ورزشهای همگانی آغار شده است.

  طی حکم دیگری حسین طبری عضو هیات رئیسه ورزشهای همگانی استان مازندران شد.

پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش این انتصاب را به این برادر ارزشی تبریک عرض نموده و برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو