حسین طبری قائم مقام هیات همگانی مازندران رئیس شورای شهرستان میاندرود انتخاب شد

نسیم ورزش: حسین طبری قائم مقام و دبیر هیات همگانی مازندران  و عضو شورای شهر سورک بعنوان رئیس شورای  شهرستان میاندرود انتخاب شد.

حسین طبری

جلسه تعیین رئیس شورای شهرستان میاندورود در فرمانداری میاندورود با حضور علی غلامیان معاون فرماندار میاندرود و اعضای شورای شهرستان برگزار شد.

در این جلسه با رای گیری صورت گرفته حسین طبری سورکی بعنوان رئیس شورای شهرستان انتخاب شد.

انتخاب حسین طبری بعنوان مدیر ورزشی مطمئنا سبب رشد و توسعه ورزش شهرستان خواهد شد و می توانیم شاهد روزهای خوبی در ورزش شهرستان باشیم .

طبری عضو شورای شهر سورک ، قائم مقام و دبیر ورزش همگانی استان و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از چهره شاخص مدیریت ارشد ورزشی در مازندران محسوب می شود.

پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش این انتخاب را به این  برادر بزرگوار تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیق روزافزون در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت داریم.

 1. شعبان وفایی نژاد

  وضعیت بحرانی صنعت ساری حاصل بهره برداری سیاسیون از ورزش
  ***********************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  وضعیت بحرانی و شکست های پی در پی و بی سازمانی مطلق در همه ارکان صنعت ساری در لیگ ۲ قهرمانی فوتبال باشگاههای کشور / تعویض پی در پی کادر فنی و دیگر مسائل حاشیه ای را باید به دست اندرکارانی که اعتقاد داشتند اگر رجال سیاسی تیمداری در ورزش را نیز در امورات خویش بگنجانند منشأ خدمات شایسته ای به ورزش خواهند بود / تبریک و به آنان خسته نباشید گفت !
  قابل توجه مسئولین و سیاسیون آیا اینک مسئولیت این همه ناکامی در فوتبال مرکز استان را پذیرا هستید . این همه شکست ها و بحران هایی که در تیم مطرح شده حاصل دسترنج شما و تفکرتان در بحث دخالت سیاسیون در ورزش بوده است آیا نباید به جهت پیش بینی غلط که از این وضعیت داشته اید از جامعه ورزشی به خصوص مرکز استان عذرخواهی کنید.
  زمان مخابره:۳۲/۸-۲۷ آذر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *